Czy istnieje sposób przekazywania powiadomień Growl do Centrum powiadomień?


11

Ponieważ istnieje wiele aplikacji obsługujących Growl, a tylko garstka została jeszcze zaktualizowana, chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób na konwersję tych powiadomień Growl do powiadomień z Centrum powiadomień.

np. jakiś dodatek do Growl lub swego rodzaju „proxy”, aby wszystkie powiadomienia przychodziły przez Centrum powiadomień ML.


4
FYI, Growl 2.0 będzie obsługiwać to po wyjęciu z pudełka.
Gerry,

Mam nadzieję, że do tego momentu nie będę już potrzebować Growl i że moje aplikacje się przełączą. Growl jest na tyle blisko Growl, że cieszę się, że na moim laptopie działa o jedną usługę mniej.
drfrogsplat

To powiedziawszy, Gerry, twój komentarz powinien być odpowiedzią, ponieważ jest (będzie?) Idealnie poprawnym rozwiązaniem dla innych!
drfrogsplat

Odpowiedzi:


9

Jasne, że tak.

Hiss to aplikacja, która zastępuje Growl, aby łapać powiadomienia Growl i przekierowywać je do Centrum powiadomień.

Ograniczeniem Hiss jest jednak to, że wyświetla wszystkie powiadomienia jako pochodzące z Growl, a nie z aplikacji, która je faktycznie wygenerowała.


Chciałem tylko na to odpowiedzieć :)
JamiePatt,

lol, martwiłem się, że ktoś będzie szybszy w losowaniu.
Terrance Shaw,

1
Perfekcyjnie, dzięki! Chociaż można by pomyśleć, że aplikacja opracowana specjalnie dla Mountain Lion zarejestrowałaby się w Apple, aby uniknąć ostrzeżenia „niezidentyfikowanego programisty” ...
drfrogsplat

1
Nie ma problemu. I zgadzam się, że sprawi, że Gatekeeper będzie bezwartościowy, jeśli więcej osób nie wskoczy do programu. Jeśli po prostu omijasz system, to po co?
Terrance Shaw,

11

Od wersji 2.0 Growl obsługuje „bulgotanie” powiadomień do Centrum powiadomień od razu po wyjęciu z pudełka. Możesz znaleźć ustawienie tego w Generalzakładce preferencji Growl.

Powiadomienia Growl OS X.

Ma jednak takie same ograniczenia jak Hiss, wszystkie powiadomienia wydają się pochodzić od Growl, a nie od aplikacji, a kliknięcie ich nie wydaje się uruchamiać oczekiwanych działań.


2
Dlaczego to przegłosowało? To najbardziej aktualna odpowiedź na przyszłość, kiedy Growl 2.0 nie będzie w fazie beta. W każdym razie, masz +1.
houbysoft,

4

W wersji 2.0 Growl SDK wprowadzamy obsługę Centrum powiadomień. Jeśli Growl nie działa, aplikacja opublikuje bezpośrednio w Centrum powiadomień. Jeśli Growl jest uruchomiony, zakłada się, że użytkownik chce Growl, a aplikacja opublikuje w Growl.

Oto część zabawy.

W Growl 2 będzie duży przełącznik, który możesz włączyć, aby włączyć obsługę NC w Growl 2. Sposób działania polega na tym, że każda aplikacja, która ma wersję 2.0 frameworka, zostanie powiadomiona, że ​​przełącznik jest włączony. Te aplikacje wyślą zarówno do Growl, jak i Notification Center.

Jeśli ten przełącznik w Growl jest włączony, część powiadomień wizualnych w Growl będzie wyszarzona i nie będziesz mógł ich używać. Jednak działania będą działać. Możesz więc wysyłać powiadomienia do Prowl / Boxcar / MailMe / etc itp. I mieć Centrum powiadomień jako powiadomienia wizualne.


Ponieważ Growl został zaktualizowany do wersji 2.0, jest to teraz poprawna odpowiedź.
segiddins

2

Tymczasem tutaj jest inna metoda przekazywania Growl do Centrum powiadomień: https://github.com/stigi/MountainGrowl Powiadomienia są nadal wyświetlane jako pochodzące od Growl, a nie pochodzącej z nich aplikacji. W użyciu nieco łatwiej jest sobie z nim poradzić niż Hiss, który obecnie wydaje się wadliwy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.