Jak naśladować okno aktywności Safari 5 za pomocą Mountain Lion, aby zapisać pliki wideo FLV?


17

W Safari 5 w Lionie korzystałem z okna Aktywność do zapisywania plików wideo.

Safari 6 nie ma okna aktywności.

Z Mountain Lion, jaki jest najlepszy sposób na powtórzenie tego, co mogłem zrobić wcześniej?W przeglądarce Safari 5 używam okna Aktywność, aby wyświetlić wszystkie moje zakładki wszystkich okien. Czy jest na to sposób w Safari 7?
Nicolas Barbulesco,

Odpowiedzi:


9

Okno aktywności zniknęło w Safari 6, ale większość funkcji można uzyskać za pomocą okna Zasoby strony w Inspektorze sieci.

Aby to włączyć, przejdź do preferencji Safari i na karcie Zaawansowane zaznacz opcję Pokaż menu rozwijania na pasku menu : Karta Preferencje zaawansowane Safari

Następnie możesz wyświetlić zasoby strony, klikając opcję Pokaż zasoby strony… w menu Opracowanie lub naciskając przycisk ⌥⌘A.

To da ci okno z paskiem bocznym podobnym do tego (który wziąłem ze strony Youtube):

Pasek boczny Zasoby strony

Grupuje rzeczy nieco inaczej niż stare okno aktywności, ale powinno wyświetlać te same rzeczy. Pliki FLV powinny znajdować się w folderze Inne , a można użyć paska wyszukiwania u dołu do filtrowania określonych ciągów.

Ewentualnie możesz zainteresować się rozszerzeniem ClickToPlugin Safari, które może zastąpić HTML5 wielu internetowych filmów Flash, aw większości przypadków daje możliwość pobrania pliku bezpośrednio, klikając prawym przyciskiem myszy wideo.


+1. Sugestia ClickToPlugin działa świetnie, dotyczy również użytkowników Lion, którzy dokonali aktualizacji do wersji Safari 6 (tak jak ja).
Phil M

„Ze względu na nowe zasady programistyczne Apple wersja 3.2 jest ostateczną wersją ClickToPlugin”. Czy to oznacza, że ​​nie działa w późniejszych wersjach Safari?
WGroleau

Apple i / lub Google zmieniły takie rzeczy, że w Zasobach z YouTube'a jedyną rzeczą w „Innych” było „atr”. Zamknąłem zasób i otworzyłem ponownie: zamiast „atr” było coś jeszcze. „Zapisz plik” wyciągnął plik, który nie był ani mp4 ani flv. „Kopiuj jako cURL” otrzymało polecenie, które Google odrzuciło. Po raz trzeci otworzyłem okno zasobów (ten sam film) i pod „XHR” nie pojawiły się żadne „Inne”, ale w końcu pojawiły się dwa duże pliki. Nie znam ich formatów, ale mogę powiedzieć, że są różne. youtube-dl DZIAŁA, ale usuwa wyniki, chyba że użyjesz przełącznika -k.
WGroleau

8
  1. Włącz menu rozwijania z zakładki zaawansowanej okna preferencji.
  2. Naciśnij Option-Command-I i ponownie załaduj stronę filmu.
  3. Kliknij dwukrotnie zasób wideo:

  4. Skoncentruj pasek lokalizacji i naciśnij klawisz powrotu do opcji. (Command-S nie zapisuje pełnego pliku.)

Innym sposobem pobierania filmów z YouTube jest użycie youtube-dl :

brew install youtube-dl
youtube-dl https://www.youtube.com/watch?v=$id

youtube-dldomyślnie zawiera tytuł i identyfikator filmu. Działa również z innymi witrynami do udostępniania wideo, na przykład pobiera wszystkie części filmów z witryny twitch.tv, które są obsługiwane jako wiele zasobów.


1

Opcje YouTube to rozszerzenie Safari, które pokazuje opcje pobierania - WebM, MP4, FLV, 3GP, 3D - bezpośrednio pod filmem.

Dostępne także dla Chrome i Opery.


0

Jest świetna aplikacja o nazwie Jaksta , której używam, dzięki czemu bardzo łatwo jest pobierać wszelkiego rodzaju multimedia z sieci. Wystarczy otworzyć Jaksta, a następnie przejść do Safari i odtworzyć dowolne wideo lub muzykę. Jaksta następnie pobiera plik i konwertuje go automatycznie. Oto recenzja Jaksta z MacNews :

Jaksta obsługuje prawie wszystkie formaty przesyłania strumieniowego i protokoły (w tym FLV, HTTP, RTMP, IceCast, WMV, ASF, MP3, MP4, SWF itp.), Co oznacza, że ​​może przechwytywać wideo z tysięcy stron internetowych, w tym YouTube i Facebook. Co więcej, dzięki potężnym możliwościom przechwytywania dźwięku Jaksta, klienci mogą pobierać strumieniowe audio z ulubionych stron z muzyką i radiem.

Oprócz umożliwienia użytkownikom komputerów Mac zapisywania ulubionych filmów, piosenek i programów radiowych, Jaksta może automatycznie konwertować pobrane pliki na różne urządzenia. Na przykład możesz zapisać pliki jako QuickTime na iPoda, iPhone'a, iPada i Apple TV, a także zaimportować je do iTunes. Rozwijane menu pozwala wybrać żądaną metodę konwersji.

Jaksta może automatycznie konwertować przechwycone pliki multimedialne na inne formaty. Ustawieniem domyślnym jest Domyślna konwersja. Jest to najlepsze, jeśli chcesz, aby wszystko, co pobierasz, było łatwo odtwarzane na komputerze Mac. Na przykład konwertuje pobrane pliki FLV do plików .mov, które doskonale odtwarzają się w QuickTime.

Oto opis ze strony Jaksta:

Jaksta na Maca jest łatwa w użyciu: wystarczy otworzyć Jaksta, a następnie odtworzyć wideo, muzykę lub audio, które chcesz przechwycić. Przekonasz się, że Twoje multimedia są nagrywane nawet dziesięć razy szybciej niż prędkość odtwarzania, ponieważ Jaksta pobiera pliki bezpośrednio ze strony internetowej, na której są hostowane. Ta technika pobierania oznacza, że ​​jakość nagranych plików to doskonałe kopie oryginału.

W każdym razie bardzo polecam Jaksta (i nie jestem z nimi związany w żaden sposób).


0

Używam i lubię wiele rozszerzeń Safari dla flv / youtube / html5 itp. Ale bardziej ogólne rozwiązanie dla listy brakujących monitorów aktywności zapewnia hetima z SafariStand


Jakie inne rozszerzenia dla fly / youtube poleciłbyś?
nohillside

-1

Najłatwiejszym sposobem pobrania plików flv na większości witryn jest użycie rozszerzenia safari click2plugin


4
Czy możesz dodać trochę więcej szczegółów, np. Link do wtyczki i wyjaśnić, dlaczego uważasz, że jest to najłatwiejszy sposób?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.