Jak mogę zapobiec temu, aby komputer Mac okresowo na mnie krzyczał?


12

Z pozoru losowo w ciągu dnia mój Mac „zadzwoni” na mnie. Skonfigurowałem Wiadomości, ale za każdym razem, gdy przełączam się na Wiadomości po whoosh, nie mam żadnych nowych wiadomości i zazwyczaj moi kumple i tak mają status Oddalony.

Centrum powiadomień jest puste z „Brak nowych powiadomień”.

Nie mam skonfigurowanego lub uruchomionego klienta poczty, więc nie może tak być. Korzystam z Przypomnień i czasami umieszczam różne rzeczy w kalendarzu, ale nie sądzę, żeby coś na mnie zadzierało.

Co jest we mnie kimś i jak to zrobić?


2
Opisałbym dźwięk „Wysłana poczta” jako „Whoosh”… nie masz nic w swojej skrzynce nadawczej, prawda?
FeifanZ

4
Głosuję za tym pytaniem z innego powodu niż za każdym razem, gdy czytam tytuł na pierwszej stronie, wywołuje u mnie uśmiech. +1 za dobry tytuł.
Cajunluke

Odpowiedzi:


11

Czy mogą to być alarmy dźwiękowe Wiadomości skonfigurowane domyślnie? Szczególnie myślę o dźwięku, gdy kontakt wchodzi w tryb online / przechodzi w tryb offline, co brzmi jak „whoosh”.

Możesz sprawdzić i wyłączyć te alarmy dźwiękowe osobno dla każdego zdarzenia w preferencjach Wiadomości.

Alerty Messages.app


5
O! Widziałem tę stronę, ale z jakiegoś powodu nigdy nie przyszło mi do głowy, że lista rozwijana „Zdarzenie” kontroluje to, co zmieniasz na stronie. Z perspektywy czasu wydaje się to oczywiste, ale nie do czego jestem przyzwyczajony. Moi kumple przechodzący offline i online przez cały dzień sprawili, że mój Mac zadziałał na mnie.
indyw.

Wygląda na to, że okienko alertów zostało usunięte w Yosemite. Czy został przeniesiony gdzie indziej, czy nie jesteśmy już w stanie wyłączyć dźwięków Wiadomości?
kolyuchiy

@kolyuchiy pole wyboru „wyłącz” zostało przeniesione do „Ogólne”. Wydaje się jednak, że zniknęła możliwość skonfigurowania dźwięku / zachowania określonego zdarzenia.
jhfrontz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.