Jak wykonywać / odbierać połączenia Google Voice w Mountain Lion?


16

Używam Google Voice jako mojej głównej linii teraz reklam. Jednak pozostawianie Google Chrome otwartej i zalogowanej w Gmailu staje mi na drodze ...

Zastanawiałem się, czy ktoś ma sposób, aby uzyskać te połączenia, aby przejść do aplikacji VOIP zainstalowanej na komputerze. Czy takie oprogramowanie istnieje?

Odpowiedzi:


10

Aplikacja telefoniczna w sklepie z aplikacjami jest świetna w użyciu, używam jej w lwie górskim i działa idealnie, był zdecydowanie najłatwiejszym softphonem, jaki kiedykolwiek skonfigurowałem. http://itunes.apple.com/nz/app/telefon/id406825478?mt=12


Bardzo fajny! Będę musiał spróbować tego! Dzięki!
daviesgeek,

Fajny, skonfiguruj to w ciągu ostatnich 20 minut i po prostu działa z sipgate :)
Cesium

Tak, to świetna aplikacja. Wcześniej korzystałem z X-Lite z Countpath, który jest bardzo popularny i wydawał się działać dobrze na mojej starej maszynie z Windows, ale był absolutnym psem do konfiguracji na Macu (typowy dla oprogramowania opracowanego pierwotnie dla systemu Windows, a następnie spakowany razem dla mac), ale telefon po prostu działa, nie ma problemów i jest łatwy w konfiguracji.
JamiePatt,

Może jestem głupi, ale nie mogłem na całe życie zmusić go do pracy z moim głosem Google. Czy coś brakuje?
user1048138,

1
@ user1048138 To samo tutaj. Nie mogę znaleźć danych logowania do serwera. Jak to zrobiłeś InfluenceJamie?
daviesgeek

4

Użyj Fluid, aby utworzyć przeglądarkę specyficzną dla witryny, zaloguj się do gmail / gtalk za pomocą skrzynki pocztowej swojego konta głosowego Google. Następnie przekonwertuj SSB na pozycję menu. W ten sposób pozostaje aktywny i nigdy nie tracisz kontaktu z miękkim telefonem - zawsze jest w menu, gdy chcesz wybrać numer lub odebrać połączenie. Och, musisz dodać swój czat Google jako jeden z telefonów, których używasz z Google Voice.


Używałem Fluid wcześniej. Ale nie mam pojęcia, co to jest SSB, wskażesz mi przewodnik. Czy wiesz, czy ten element menu będzie odbierał czaty (nie chcę, aby
odbierał

1

Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, możesz zainstalować rozszerzenie „ Czat dla Google ”.

Oprócz instalacji „rozszerzenia” za pośrednictwem Google Chrome Web Store nie wymaga on żadnej konfiguracji, ponieważ automatycznie loguje Cię, chyba że jesteś już zalogowany na swoje konto Google.

Działa tylko podczas działania Chrome, co jest rozczarowujące, więc jeśli zamkniesz Chrome, ta usługa również zostanie zamknięta. Ale jeśli używasz Chrome jako podstawowej przeglądarki, to chyba nie ma znaczenia.

Wyświetla także okno kontaktów z twojego konta Google, działając jako usługa czatu. Możesz zamknąć listę kontaktów, ale nie jestem pewien, czy możesz wyciszyć przychodzące czaty (co jest pożądane, jeśli używasz Wiadomości dla swojego klienta czatu).

Z radością jednak odbieram i wybieram połączenia z aplikacji!


1

Aplikacja Telefon dla OS X działa zarówno z Sipgate One, jak i CallCentric. http://www.tlphn.com/ lub za pośrednictwem Mac App Store. Musisz ustawić swój numer Google Voice, aby przekazywał numer SIP zarejestrowany u jednego z tych dostawców SIP. Jest to bardzo dobra lekka aplikacja VOIP (softphone) i jest bezpłatna. Mruganie było kiedyś darmowe, ale teraz już nie jest.

Odrębnym, ale wysokiej jakości niewolnym narzędziem powiadamiającym (4,99 USD) dla Google Voice i OS X jest GrowlVoice, http://www.growlvoice.com/ . Jest dość podobny do tego, co Google oferuje dla Chrome jako rozszerzenie GV (w Chrome Store), ale wydaje się, że gra płynniej dzięki powiadomieniom OS X i Growl. I ma tę dodatkową zaletę, że zawsze działa na pasku systemowym, więc jeśli zamkniesz Chrome, nadal będziesz widzieć powiadomienia SMS. Phone.app nie oferuje tego, co byłoby miłe, jako rodzaj zintegrowanej ikony paska systemowego, aby wiedzieć, kiedy dzwoni telefon GV / SIP.

Trzecią alternatywą byłoby płacenie Skype za przekierowywanie połączeń przychodzących / wychodzących. Skype „Premium” kosztuje 30 USD za kanał za nieograniczone połączenia (wejścia / wyjścia), więc łącznie 60 USD rocznie na korzystanie z niego w obu kierunkach. Skype jest oczywiście nieco większy i bardziej uciążliwy dla programu, a także ma dość złą integrację zarządzania kontaktami w OS X.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.