Synchronizowanie poczty POP między urządzeniami


3

Znajomy ma problemy ze swoim e-mailem na swoim iPhonie i iPadzie. Jeśli czyta wiadomość na swoim komputerze, nie wyświetla się jako przeczytany na jej urządzeniu i na odwrót. Jest z Bell / Sympatico iz tego, co rozumiem, Bell używa POP3 do poczty przychodzącej, a POP3 nie synchronizuje się między urządzeniami. Czy jesteśmy wąż, czy jest sposób na to?


2
Wygląda na to, że odpowiedziałeś na pytanie. POP3 nie synchronizuje się między urządzeniami. Dowiedz się, czy mają serwery IMAP, a jeśli tak, użyj ich, w przeciwnym razie utkniesz z takim zachowaniem.
MaQleod

Odpowiedzi:


3

POP to dość ograniczony protokół. Nie robi nic poza otrzymywaniem wiadomości od nadawców i przedstawianiem ich klientom (tj. IPhone'owi i iPadowi) zgodnie z żądaniem. Nie ma synchronizacji stanu (tzn. Czytaj wiadomości). Bell, podobnie jak wielu głównych dostawców usług internetowych, zapewnia tylko dostęp POP, więc opcje są raczej ograniczone.

Sugerowałbym podpisanie twojego przyjaciela do Gmaila, który oferuje IMAP (i znacznie więcej pamięci niż Bell). Gmail można skonfigurować sprawdź jej konto Bell , aby wszystkie wiadomości do niego trafiały na to konto. Jest nawet możliwe, aby wszystko tak ustawić wiadomości mogą być wysyłane przez konto Bell za pośrednictwem konta Gmail , aby wszystko wyglądało tak, jak przedtem nadawcy (chociaż zalecałbym korzystanie z nowego adresu w jak największym stopniu - korzystne jest, aby nie mieć konta powiązanego z usługodawcą w celu uzyskania elastyczności).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.