Jak mogę przetestować w Internet Explorerze na komputerze Mac?


36

Pracuję na komputerze Mac, ale większość moich użytkowników korzysta z systemu Windows. Jaki jest łatwy sposób przetestować moje witryny w IE 7, 8 i 9? Wino wydaje się być trochę wadliwe i nieprzyjazne.


1
Wino jest trochę nieprzyjazne, ale wcześniej korzystałem z PlayOnMac, co znacznie poprawia wrażenia użytkownika. Ma instalator GUI dla Internet Explorera i warto spróbować przed skonfigurowaniem maszyny wirtualnej.
gtmtg,

Microsoft ma teraz do tego celu darmowe maszyny wirtualne Mac. modern.ie/en-us/virtualization-tools

Nowe narzędzie wydane przez Microsoft -> remote.modern.ie
Vigneshwaran

Odpowiedzi:


37

Mam idealne rozwiązanie! W 2013 r. Microsoft wydał bezpłatne oficjalnie obsługiwane rozwiązanie, aby pomóc programistom komputerów Mac w testowaniu wersji Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10 i 11 na komputerach Mac:

 1. Idź do https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/tools/vms/
 2. Wybierz żądany testowy system operacyjny („Mac”)
 3. Wybierz platformę wirtualizacji spośród VMWare, Parallels i VirtualBox. W razie wątpliwości wybierz VirtualBox (który możesz pobrać ze strony VirtualBox )
 4. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby pobrać maszyny wirtualne dla żądanej wersji IE + Windows

Mam nadzieję że to pomoże.


2
NIESAMOWITE!!!! Szkoda, że ​​w ogóle musimy to zrobić, ale jest to NAJLEPSZE rozwiązanie. Świetny udział. Dzięki.
T2theC

Na pewno ... jako twórca stron internetowych w 2015 roku zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby powiedzieć, że jest to niedorzeczne, że musimy uruchomić narzędzie do wirtualizacji, aby uruchomić przeglądarkę tylko w celu przetestowania ... ale hej, kiedy odkryją moc syntezy kolejne 5 lat może będziemy mieć lepsze rozwiązanie lmfao
mike

2
Zgoda. Chciałbym emulować przeglądarki lub przynajmniej zainstalować je obok siebie. Szkoda, że ​​Microsoft ma straszną architekturę. Na komputerze Mac aplikacje mogą być dostarczane w pakiecie ze wszystkimi bibliotekami, których potrzebują do uruchomienia. No cóż. A jeśli chodzi o Web Dev 2015 ... Dlaczego w ogóle obsługujemy IE *? szloch
Volte

Niestety to rozwiązanie nie jest już dostępne.
Pedram

11
 1. Pobierz i zainstaluj darmowe oprogramowanie Oracle Virtualbox Virtual Machine

 2. Skorzystaj ze skryptów wymienionych w artykule z OS X Daily Internet Explorer dla komputerów Mac w prosty sposób: Uruchom IE 7, IE8 i IE9 Free na maszynie wirtualnej, aby pobrać, przekonwertować i zainstalować darmowe maszyny Microsoft IE do testowania IE do wykorzystania na VirtualBox.

Pokażemy Ci, jak zainstalować program Internet Explorer 7, 8 lub 9 na maszynie wirtualnej z systemem Windows bezpośrednio w systemie Mac OS X - bezpłatnie. Osiąga się to poprzez użycie bezpłatnego oprogramowania VirtualBox firmy Oracle i połączenie go z bezpłatnym programem Internet Explorer testującym maszyny wirtualne firmy Microsoft

Oto skrypty przedstawione w artykule :

...

Zainstaluj WSZYSTKIE wersje przeglądarki Internet Explorer: IE7, IE 8 i IE 9

curl -s https://raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | bash

Zainstaluj tylko program Internet Explorer 7

curl -s https://raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | IEVMS_VERSIONS="7" bash

...


Te instrukcje są potencjalnie nieaktualne. Microsoft dystrybuuje teraz maszyny wirtualne Windows + IE 6-11 dla programistów internetowych w różnych formatach na modern.ie/en-us/virtualization-tools
Anirvan

Anirvan, wypróbowałem ten link i wydaje się, że wszystko dotyczy usług subskrypcyjnych (po bezpłatnym okresie próbnym). Również wiele linków nigdzie nie idzie / Nie jest to rozwiązanie, które mogę polecić w obecnej formie.
Michael Durrant

przejdź do tego linku i kliknij „Pobierz maszynę wirtualną” (zamiast łącza przeglądarki). Mam instrukcje krok po kroku na apple.stackexchange.com/a/103564/1777
Anirvan,

4

Odwieczne pytanie dla projektantów stron internetowych…

VirtualBox jest niesamowity, ale trudno jest mieć wiele wersji systemu Windows zajmujących miejsce na dysku twardym. Inną opcją jest użycie VirtualBox i instalowanie i uruchamianie tylko aplikacji takiej jak ietester, która jest dostępna tylko dla systemu Windows, ale umożliwia renderowanie wielu wersji IE w jednym oknie.

Wreszcie, moją osobistą opcją jest strona o nazwie przeglądarka , musisz za to zapłacić, ale jest naprawdę tania i warto, jeśli tak zarabiasz na życie. Posiadam również laptopa z systemem Windows tylko do przeprowadzania tego rodzaju testów, ale częściej zamiast tego używam przeglądarki.


Ach, pamiętam, że dni kosmiczne były problemem w tych decyzjach. W dzisiejszych czasach mój dysk o pojemności 500 GB bardzo pomaga.
Michael Durrant

1
Chciałbym, żeby miejsce nie było problemem, wszystkie moje maszyny mają 500 GB plus, a do czasu załadowania moich aplikacji (Adobe Master Suite, AutoCAD i Ableton Live + Native Instruments to prawdziwe kosmiczne światy) Mój dysk twardy jest ładny już wypchane! nie mówiąc już o rezygnacji z setki dziwnych operacji zajmujących 5 różnych wersji systemu Windows.
JamiePatt,

Tak, ale chcę tylko przeglądarek. Z pewnością nie chciałbym używać narzędzi do manipulacji obrazami Adobe za pomocą emulatora, biorąc pod uwagę przeciąganie i inne problemy z interaktywnością.
Michael Durrant

crossbrowsertesting.com to także przydatna i tania strona. Umożliwi to również dostęp do lokalnego komputera na wypadek, gdybyś musiał przekierowywać do lokalnego zwrotnego proxy podczas testowania.
recklesscoder

3

Wirtualizacja to zdecydowanie najlepsza droga. Istnieje VirtualBox, jak wspomniano powyżej, który jest darmowym projektem open source. Istnieją również dwie oferty komercyjne, Parallels i VMWare Fusion . Oba mają bezpłatne wersje próbne, dzięki czemu możesz ocenić, co może najlepiej działać.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego płacić, gdy VirtualBox jest bezpłatny, zarówno Parallels, jak i Fusion są zarówno komercyjnie opracowanym, jak i obsługiwanym oprogramowaniem. Jeśli napotkasz problemy, możesz uzyskać pomoc, zamiast samodzielnie szukać odpowiedzi. Ponadto VirtualBox jest wieloplatformowy, więc ma mniej drobiazgów dla komputerów Mac i jest bardziej produktem dla majsterkowiczów - bez szybkiej konfiguracji lub czegokolwiek.

Ale możesz sam zadzwonić. TidBITS ma dość nowy artykuł porównujący Parallels i Fusion, z dobrą sekcją na temat VirtualBox, a Ars Technica ma dość kompleksowe porównanie najnowszych wersji Parallels i Fusion.

Mam nadzieję, że Ci się przyda!


3

http://www.spoon.net to fantastyczne narzędzie, dlatego wolę, aby instalowało tylko przeglądarki i obok innych programów na pasku zadań. Działa jak urok, jednak jest komercyjny, 12 USD miesięcznie, 60 USD rocznie. Planują opublikować aplikację. na Macu wkrótce.

IETester jest odpowiedni dla niektórych podstawowych testów, ale nie obsługuje poprawnie skryptów i dlatego nie jest w 100% niezawodnym rozwiązaniem testowym.


2

Pomyślałem, że mogę to dodać, ponieważ właśnie znalazłem świetne nowe bezpłatne narzędzie do przeglądania IE na komputerze Mac. Pobierz „ Sos ” ze sklepu Mac App Store. Korzystam z Virtualbox przez ostatnie dwa lata i jest to o wiele łatwiejsze do zainstalowania, nie ma dużych plików VM, a interfejs jest znacznie płynniejszy. Sos ma również możliwość podglądu w IE 10 (co jest kompletnym badziewiem). Istnieje również inna aplikacja oparta na chmurze o nazwie stos przeglądarki . Wypróbowałem darmową wersję, a interfejs jest ładny, ale kosztuje trochę $$.


Uwaga: wydaje się, że nie jest to dostępne w Wielkiej Brytanii
tdc


0

Nie mam wystarczającej reputacji, aby opublikować komentarz do odpowiedzi @ Anirvan, co bardzo mi pomogło. Chciałbym tylko dodać, że blog Rey Bango, który ze względów bezpieczeństwa opowiada się za automatycznym ustawieniem Windows Update, powoduje problem, ponieważ IE również jest automatycznie aktualizowany! MS stworzył osobne auto-blokery dla IE 9 do 11. Pobrałem wszystkie skrypty auto-blokujące i utworzyłem opakowanie, aby wywoływać je na Dropbox . Wyodrębnij zawartość pliku zip i uruchom IE9-11_blocker.cmd, aby zablokować IE 9 do 11.


0

Prawdopodobnie nie tak profesjonalne, jak inne odpowiedzi, ale jeśli ktoś chce tylko zobaczyć, jak IE renderuje witrynę, następujące opcje są bezpłatne i działają bez ciężkiej instalacji:

Zauważ, że żaden z nich nie działa lokalnie (tj. Localhost lub 127.0.0.1).

Podobne pytania zadawano w SO ( tutaj i tutaj ), ale są one dość stare, a tematy są zamknięte.


0
 1. Otwórz Safari i przejdź do Safari> Preferencje z paska menu.
 2. Kliknij kartę Zaawansowane .
 3. Sprawdź ustawienie „Pokaż menu rozwijania na pasku menu” , a następnie zamknij okno Preferencje.
 4. Opracowanie menu powinien teraz pokazać w pasku menu.
 5. Przejdź do Develop> User Agent .
 6. Tutaj musisz wybrać różne opcje przeglądarki, takie jak Microsoft Edge, Internet Explorer 7, 8, 9, 10 i 11 . Możesz również wybrać Firefox i Chrome jako User User .

Źródło : Jak przeglądać strony internetowe na komputerze Mac, które wymagają przeglądarki Internet Explorer (lub komputera PC)


Jest to bardziej sposób na uzyskanie dostępu do niektórych wybrednych stron internetowych, które wymagają IE, ale nie zastępuje testowania strony za pomocą rzeczywistego programu Internet Explorer , o co chodzi w tym pytaniu.
Jawa

0

Możesz przejść przez te sposoby, aby przetestować IE na komputerze Mac

Ponadto możesz korzystać z platform internetowych, takich jak LambdaTest, Sauce Labs lub Browserstack, aby uzyskać dostęp do przeglądarki Internet Explorer na komputerze Mac.

Niektóre oprogramowanie z powyższego łącza:


czy mógłbyś wymienić niektóre oprogramowanie z linku na wypadek, gdyby link się zepsuł? Użyj funkcji edycji .
ankii

W jaki sposób instalacja RDP (twój pierwszy link) pomaga w testowaniu za pomocą IE, czy gdzieś nie jest wymagany komputer z systemem Windows?
nohillside

@nohillside Apple zapewnia aplikację Microsoft Remote. Dzięki aplikacji Microsoft Remote Desktop możesz połączyć się ze zdalnym komputerem i zasobami pracy z dowolnego miejsca. apps.apple.com/pl/app/microsoft-remote-desktop/...
saif sadiq

-1

Nowa, lepsza odpowiedź.

Najpierw użyłem wirtualnego boxa. Potem użyłem przeglądarki

Teraz używam paraleli

Około przez kilka lat, ale ostatnio stał się solidny i jeszcze bardziej przyjazny.

Jest jeszcze łatwiejszy niż inne, łatwiejsza konfiguracja, łatwiejszy zapis stanu, lepsza integracja mysz-klawiatura. Ogólnie jest lepiej.

Jedyną rzeczą godną uwagi jest to, że kosztował około 80 USD

co powinno być drobną zmianą dla większości programistów, którzy otrzymują to za godzinę lub dwie. Płatne oprogramowanie jest właściwie moją preferencją - daje mi pewność, że tak naprawdę będzie kontynuowane. Plus jestem programistą ... płacąc ... programistą. Wydaje się, że to dobra rzecz.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.