Jak ograniczyć powiadomienia kalendarza do niektórych kalendarzy?


12

W Kalendarzu mam kilka kalendarzy „iCloud”, które udostępniam mojej żonie. („Rodzina”, „Ja”, „Ją” itp.), Abyśmy mogli zobaczyć, kiedy oboje jesteśmy wolni / zajęci.

Chociaż chcę zobaczyć cały jej harmonogram na moim kalendarzu, niekoniecznie chcę wyskakującego powiadomienia za każdym razem, gdy ma operację. (Nie jestem złym mężem; ona jest chirurgiem.)

Czy istnieje sposób na ustawienie różnych ustawień powiadomień dla poszczególnych kalendarzy w ramach konta kalendarza (w tym przypadku iCloud)?



1
Nie duplikat: chodzi o Mac OS X; powiązane pytanie dotyczy systemu iOS.
stephenwade

Odpowiedzi:


14

W Calendar.app możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy dowolny kalendarz i wybrać Uzyskaj informacje . Stąd możesz wybrać Ignoruj ​​alerty


Nie wiem, jak mi to brakowało, kiedy się pojawiło, ale jest ogromne!
Jaydles,

2

Po stronie Mac rozwiązałem to za pomocą BusyCal 2.

  1. W Preferencjach systemowych „Powiadomienia” wyłącz wszystkie powiadomienia dla Kalendarza i BusyCal
  2. W Preferencjach BusyCal, w obszarze „Alarmy”, włącz „Pokaż alarmy” i wybierz „użyj okna alarmu BusyCal”.
  3. W BusyCal wybierz niepoprawne kalendarze i „Uzyskaj informacje” w menu „Edycja”. W wyskakującym oknie w obszarze „Opcje subskrypcji” wybierz „Ignoruj ​​alarmy”.

Używam iCloud i zdecydowanie wolę okno Alarmy w BusyCal niż centrum powiadomień systemowych.

Dostępna jest 30-dniowa wersja demonstracyjna BusyCal do testowania, a aplikacja jest w sprzedaży aż do 31.12.2012.


0

Z tego, co mogę powiedzieć, wydaje się, że obecnie nie ma rozwiązania. Ponad cztery strony raportów na temat dyskusji.apple.com i wygląda na to, że iCloud nie działa w przypadku powiadomień w ten sposób na iOS.

Osoby, na które ma największy wpływ, to pary małżeńskie. Ha. Jednym z możliwych rozwiązań jest skontaktowanie się z pomocą techniczną Apple. Jeśli przejrzysz, zobaczysz 17 października osobę, która miała problem, oddzwoniła z Apple i zresetowała swoje konto Apple. Wiele osób narzeka, że ​​opcja oszczędzania nie działa w tej chwili, najwyraźniej jest to błąd.

Możesz spróbować zadzwonić i sprawdzić, czy to zadziała. Powodzenia.

https://discussions.apple.com/thread/4339714?start=0&tstart=0 Oto rezolucja z wątku dyskusji.

Przez iCloud.com -> Kalendarz -> Preferencje -> Aktualizacje zdarzeń: wydaje się, że opcja zaznaczenia / odznaczenia „Wyślij mi aktualizacje kalendarza udostępnionego przez e-mail” zapisuje się teraz po wylogowaniu i> ponownym zalogowaniu (to ustawienie nigdy nie było używane). Teraz wyłączyłem to dla mojego partnera i on nie otrzymuje już powiadomień e-mailowych (chociaż nadal pojawia się> w zasobniku zaproszeń w aplikacji Kalendarz iPhone, co jest denerwujące).

Mój partner i ja również udostępniamy listy przypomnień (sklep spożywczy, oferty pracy w naszym domu> reno itp.), A po aktualizacji iOS6 na naszym iPhonie straciliśmy możliwość
udostępniania / udostępniania tych list. Za pośrednictwem iCloud.com -> Przypomnienia możesz teraz najechać myszką na> prawą stronę nazwy listy i pojawi się ikona udostępniania, w której możesz udostępnić / udostępnić komuś> listę przypomnień. Od iOS6 zaczęliśmy również otrzymywać powiadomienia e-mail> za każdym razem, gdy coś było dodawane do wspólnej listy przypomnień (np. Pomidory), co było denerwujące. To wydaje się być zatrzymane =)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.