Czy mogę używać oprogramowania na komputerze Mac, aby pomóc mi ubiegać się o prawo do otrzymania aktualnego programu, aby otrzymać Mountain Lion?


2

Niedawno dostałem nowy MAcbook pro i podczas gdy odkrywałem funkcje na stronie Apple i uczyłem się, jak przejść na komputer Mac z komputera PC, zauważyłem, że istnieje aktualny program. Nie mam żadnych rachunków ani dokumentów z wysyłki, aby udowodnić, kiedy kupiłem komputer Mac, a oni odmówili mojej pierwszej próby. Chciałbym dostać nowe oprogramowanie, ale muszę wiedzieć, czy jest zainstalowany certyfikat, który pomoże mi udowodnić, że kupiłem komputer Mac.


1
Jeśli chodzi o wszystko zainstalowane na samym komputerze Mac: czysta ponowna instalacja najprawdopodobniej również zaktualizuje to wszystko, co oznaczałoby, że można łatwo sprawić, że MacBook 2006 wygląda tak, jakby został zakupiony wczoraj. Zakładam, że Apple ma dane dotyczące pierwszego połączenia z Internetem, ale najwyraźniej nie chcą ich używać. (Nawiasem mówiąc: wydaje mi się, że wysiłek, aby uzyskać odpowiednią dokumentację, będzie również bardzo pomocny, gdy trzeba skorzystać z gwarancji? Naprawy mogą kosztować o wiele więcej niż aktualizacja ML!)
Arjan

Odpowiedzi:


1

Jeśli kupiłeś komputer Mac bezpośrednio od Apple, wystarczy Twoje imię i nazwisko, data zakupu oraz numer seryjny komputera Mac.

Udało się uaktualnić mojego nowego MacBooka Air (zakupionego na apple.fr) do Mountain Lion.


0

Bez paragonów nie ma możliwości uzyskania darmowego ulepszenia lwa górskiego:

Aby otrzymać aktualizację do systemu OS X Mountain Lion, musisz wypełnić formularz zamówienia i dostarczyć elektroniczną kopię datowanego, wyszczególnionego paragonu sprzedaży wskazującego marketingowe numery części zakupionych kwalifikujących się produktów. Potwierdzenia zamówień, dokumenty dostawy i kopie zamówień zakupu są nieprawidłowe.

Cytat ze strony Apple: osx na bieżąco


0

Jeśli kupiłeś go przez Internet, Apple powinien wysłać Ci e-mailem potwierdzenie zakupu. Jeśli masz to bezpośrednio z Apple Store, myślę, że wszystko, czego potrzebujesz to numer seryjny urządzenia, które można znaleźć w > About This Mac> More Info
Mam nadzieję, że to pomaga!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.