Czy mogę sprawić, że Option + kliknie listę ikon głośności wszystkich urządzeń wyjściowych AirPlay?


2

Chciałbym, aby opcja + kliknięcie ikony Głośność na pasku menu pokazało wszystkie urządzenia wyjściowe AirPlay. W tej chwili wyświetlane są tylko „Głośniki wewnętrzne” i ostatnio używane urządzenie AirPlay, więc tylko mój Apple TV lub AirPort Express:

Przechodzenie do ustawień dźwięku Zawsze widzę zarówno Express, jak i Apple TV. Dopiero po wybraniu jednego z nich pojawia się również w menu Option + kliknij, ale drugi nie jest już tam wyświetlany. Ponadto za każdym razem, gdy używasz AirPlay Mirroring (który ma własną ikonę na pasku menu), dodawany jest Apple TV i Express znika.

Dowolna sztuczka, aby oba były dostępne za jednym kliknięciem? Albo przynajmniej sprawić, żeby Express się tam trzymał? (Mogę wybrać Apple TV za pomocą ikony AirPlay Mirroring.)


Ah, Option + F10, F11 lub F12 dość łatwo otwierają Preferencje dźwięku, a następnie za pomocą Tab, klawiszy kursora, Command + Q jest również łatwe. Może powinienem całkowicie usunąć ikonę głośności i zamiast tego polegać na klawiaturze.
Arjan

Jeśli masz satysfakcjonującą odpowiedź - odpowiedz na pytanie i zaakceptuj je. Jeśli masz niezadowalającą odpowiedź, najlepiej nadal odpowiadać, ale nie zgadzaj się na wyjaśnienie, w jaki sposób jej brakuje. Ktoś może wtedy odpowiednio poprawić, edytować lub odpowiedzieć.
bmike

Czuję, że mój komentarz jest tak naprawdę obejściem i nie odpowiada na pytanie, @bmike?
Arjan

Kliknięcie woluminu optycznego zawsze pokazywało mi pełną listę wejść i wyjść. Czuję, że jesteś w dziwnej sytuacji. Wypróbuj nowe konto testowe. To może być dziwne ustawienie.
Alex

Ciekawe, @Alex. Czy jedno z twoich wyjść to Apple TV? (Może to powoduje, że sprawy wyglądają inaczej, ponieważ jest to również pokazane na ekranie w AirPlay Mirroring.) Próbowałem na koncie gościa; bez zmian.
Arjan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.