Brak powiadomień e-mail, gdy Mail.app nie działa?


20

W Mountain Lion nie otrzymuję powiadomień e-mail w Centrum powiadomień, gdy Mail.app nie jest uruchomiony.

Nie jest to oczekiwane zachowanie (jest niespójne z zachowaniem Mail.app w iOS) i powoduje, że funkcja powiadomień staje się zbędna (Mail.app wyświetla nową plakietkę e-maila, a także ma widok fragmentu wiadomości e-mail).

Czy istnieje ustawienie lub rozwiązanie innej firmy, aby to naprawić?

AKTUALIZACJA:
Kiedy korzystam z poczty e-mail, chcę mieć możliwość command+ tab.
Jest to bardzo przydatne podczas tworzenia wiadomości składającej się z skopiowanych treści z innych aplikacji. Używam również funkcji „przeciągnij plik do ikony dokowania”, aby utworzyć wiadomość e-mail z załącznikiem.

Ale kiedy nie wchodzę w interakcję z pocztą e-mail (98% czasu), nie chcę, aby Mail.app zaśmiecał przełącznik aplikacji, ale chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach e-mail (za pośrednictwem powiadomienia lub plakietki).


5
Dziwne jest to, że Apple nie wdrożyło tego w Mountain Lion. Możemy korzystać z Wiadomości i FaceTime bez otwierania odpowiednich aplikacji. Sensowne jest także zaimplementowanie tego w programie Mail. Powrót do komputera Mac!
gentmatt,

Rzeczywiście, @gentmatt i zakładam, że proces pobierania nowej wiadomości e-mail podczas Power Nap również jest dość spersonalizowany: nie sądzę, aby OS X po prostu pozwalał na uruchomienie pełnej aplikacji Mail.app przez jakiś czas. Wydaje mi się, że przyszłe wydania rzeczywiście będą wyświetlać powiadomienia, nawet jeśli Mail.app nie jest (widocznie) uruchomiony. (Spodziewam się również pewnej odznaki za liczbę powiadomień w Centrum powiadomień, ale nie ma to związku z powyższym. W tej chwili Centrum powiadomień nie jest dla mnie bardzo użyteczne.)
Arjan

w rzeczywistości jest to oczekiwane zachowanie: jeśli aplikacja jest zamknięta, musi zostać zamknięta - byłby to błąd, gdyby kontynuował odpytywanie serwera imap, aby sprawdzić, czy są nowe wiadomości, gdy jest on zamknięty
Magnetic_dud

@Magnetic_dud: sposób, w jaki działa usługa powiadomień push Apple, przynajmniej w iOS, polega na tym, że dostawca danej aplikacji (powiedzmy aplikacji poczty) wysyła powiadomienie za pośrednictwem Apple, które przekazuje ją do urządzenia użytkownika. To nie sama aplikacja sprawdza nowe dane. Naprawdę byłby to błąd, gdyby zamknięta aplikacja działała w tle, ale pomyśl o tym, jak bezużyteczne byłoby centrum powiadomień, gdybyś potrzebował mieć wszystkie aplikacje, których chcesz, od ciągłego zaśmiecania listy dokowania i cmd-tab.
ViggoV

Ale powiadomienia push muszą być wysyłane przez kogoś. Kto by je wysłał? Dostawca poczty e-mail nie chce. Apple nie będzie sondować serwerów imap 24/7 ze swoich serwerów. (a jeśli tak, to byłby dla mnie poważny problem z prywatnością)
Magnetic_dud,

Odpowiedzi:


10

Mogę tylko powiedzieć, że to prawda. Mail.app musi być otwarty, aby otrzymywać powiadomienia.

Obejście: Otwórz pocztę i zamknij ją czerwoną kropką (lub command+ w). Zatem niebieski punkt pod ikoną w Docku nadal istnieje. Więc nie masz otwartego okna, ale poczta nadal otrzymuje wiadomości e-mail.

Nie ma jeszcze aplikacji lub czegokolwiek, aby rozwiązać ten „problem”.


To nie ukrywa znaczka dokowania.
Zr40

3
Pytanie brzmiało, czy może otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach e-mail, gdy mail.app jest zamknięty.
Bastian Gruber,

1
Cóż, to niefortunne. Miałem trochę nadziei, że czegoś mi brakowało w tym problemie, ponieważ mój problem nie dotyczy dokowania, ale pojawienia się Mail.app na liście Cmd-Tab.
Terrance Shaw,

3

Niestety, obecnie nie ma możliwości, aby Mail.app sprawdzał pocztę, jeśli nie jest uruchomiona. Ale można ukryć odznakę!

W Preferencjach systemowych otwórz Powiadomienia i wybierz Poczta. Tam odznacz „Ikona aplikacji Badge z liczbą powiadomień”.

Ustawienia powiadomień


Czy nie możesz ukryć plakietki na ikonie Docka, wyłączając ją w ustawieniach powiadomień dla poczty? Nie próbowałem, ale miałem wrażenie, że możesz ...
Dan J

Tak, możesz wyłączyć odznakę za pomocą ustawień centrum powiadomień.
Bastian Gruber,

Dzięki! Nie wiedziałem tego. Zaktualizowałem swoją odpowiedź.
Zr40,

0

Żadna aplikacja do obsługi poczty e-mail nie może odbierać wiadomości e-mail, jeśli nie jest uruchomiona. Aplikacja Poczta iOS to inna bestia niż aplikacja OSX. Jest zawsze aktywny w tle. Nie rozumiem, dlaczego OP uważa, że ​​to problem. Wystarczy zminimalizować Mail, ikona dokowania nie jest natrętna.


2
Choć technicznie ma rację, oczywiście rzeczy mogły zostać zaimplementowane w taki sposób, że główny interfejs użytkownika nie musiałby działać. Poza ikoną Docka Mail.app wyświetla się również podczas używania Command-Tab.
Arjan

0

Nie chcę tego testować w moim systemie, ponieważ może to zepsuć podpisywanie kodu, co może uniemożliwić poprawną aktualizację programu Mail, ale zamknięcie aplikacji i dodanie wierszy

<key>NSUIElement</key>
<string>1</string> 

do wnętrza najwyższego poziomu <dict>pliku, /Applications/Mail.app/Contents/Info.plista następnie ponowne uruchomienie aplikacji w przeszłości powodowało, że aplikacja była „bez twarzy” - bez ikony Docka, bez tabprzełączania.


Próbowałem tego, ale wygląda na to, że wiele aplikacji w ogóle się nie otwiera, jeśli podpis kodu jest nieprawidłowy. Nawet jeśli to zadziała, spowoduje to również usunięcie paska menu.
Lri

@Lri Fascinating! Masz rację co do paska menu. Zapomniałem o tym, ponieważ rzadko używam go w poczcie, ale rzeczywiście zniknie. O ile nie otwiera się, jeśli podpisywanie kodu się nie sprawdza, czy przypuszczasz, że jest to funkcja Gatekeeper? Jak masz ustawienia zabezpieczeń Gatekeeper?
Daniel

Wyłączyłem to. Aplikacje po prostu cicho się zawieszają podczas próby ich otwarcia, co jest nieco dziwne. Nie znalazłem żadnej wzmianki o zmianach w podpisywaniu kodu w dokumencie Co nowego w systemie Apple X , więc może to być również coś specyficznego dla mojej instalacji.
Lri,

Dzięki za zwrócenie na to uwagi. To wymaga dalszego dochodzenia. Przyjrzę się temu.
Daniel

0

Sprawdź to. Wygląda na to, że tego właśnie szukasz. http://www.macupdate.com/app/mac/32744/herald/download


Od erikhinterbichler.com/apps/herald : „Uwaga: Pracuję teraz w Apple, co oznacza, że ​​nie będę już mógł kontynuować aktualizacji dla Herald. Ostatnim systemem operacyjnym, na którym działa Herald, jest High Sierra”. Właśnie próbowałem zainstalować na Catalinie i mogę potwierdzić, że Herald nie działa.
Blaise

Szkoda, ale znowu ten wątek ma 7 lat, a moja odpowiedź ma 5 lat.
Rowan Kaag

Tak, prawda, mój komentarz był dla innych zdesperowanych użytkowników próbujących wszystkich odpowiedzi na tej stronie :)
Blaise,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.