Czy mogę wznowić przerwane pobieranie systemu Mac OS X Mountain Lion?


9

Mam wolne połączenie z Internetem. Chcę pobrać Mountain Lion (Mac OS X 10.8) z Mac App Store i wznowić pobieranie, jeśli zostanie przerwane z powodu mojego połączenia z Internetem.

Czy Mac App Store umożliwia wznowienie niedziałających pobrań?

Odpowiedzi:


7

Tak - w większości przypadków App Store obsługuje przerwane zakupy bez interwencji. Jest artykuł pomocniczy, jeśli chcesz szturchać rzeczy lub samemu się zaklinować.

Nie musisz dopuścić do ukończenia pobierania na iOS lub Mac OS X i możesz kontrolować rzeczy po stronie Mac znacznie lepiej niż na iOS.


Zauważyłem również, że po przejściu z Wi-Fi na Ethernet, Mac App Store automatycznie kontynuuje pobieranie przez Ethernet.
gentmatt,

2
Możesz także kliknąć ikonę aplikacji, która jest pobierana w Launch Center, aby ją zatrzymać.
Aaron LM Goodwin,

3
próbowałem i ukończyłem około 25% pobrań, a następnie ukończyłem. kiedy wznowiłem, zaczęło się od początku! bzdury!
HungryCoder,

2

Mac App Store pozwala wznowić pobieranie, jednak wydaje się, że wszystko nie działa zgodnie z oczekiwaniami - aby bezpiecznie pobrać wszystko w jednym kawałku.

Wczoraj pobrałem Mountain Lion z Mac App Store - zatrzymałem go - i wznowiłem później bez ponownego uruchamiania komputera Mac. Całe pobieranie zaczęło się od nowa. To nie pierwszy raz, kiedy go spotkałem - dlatego nie biorę funkcji wstrzymania / wznowienia za pewnik.

wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.