Czy mogę utworzyć konto iTunes bez karty kredytowej?


12

Próbuję utworzyć konto iTunes dla mojego młodszego kuzyna, ale on nie ma karty kredytowej (jest za młody). Próbowałem Google, wydaje się nieaktualny w tej sprawie.


1
Państwo powinno być w stanie stworzyć jedną z kartą iTunes prezent.
Daniel Beck

2
@Daniel Beck: Zapraszam do opublikowania tego jako odpowiedzi.

@Axidos Nie wiem na pewno, niestety. To pytanie jest także specyficzne dla regionu, dostępne / wymagane metody płatności są różne dla każdego kraju tnatharik, Określ swój kraj
Daniel Beck

Kraj: Singapur

Odpowiedzi:


9

Wydaje mi się, że znalazłem metodę. Najpierw otworzę iTunes, App Store i klikam bezpłatną aplikację. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub utworzenie nowego konta. Kiedy tworzę nowy acc, mogę wybrać Nil jako opcję płatności. Dzięki za inne metody.


8

Najpierw musisz przejść do sklepu iTunes Store w iTunes, następnie wybrać App Store, a następnie wybrać 1 bezpłatną aplikację (to najważniejsze kroki) i spróbować ją pobrać. Podczas próby pobrania tej bezpłatnej aplikacji iTunes prosi o podanie konta, dlatego należy nacisnąć Utwórz nowe konto i wypełnić formularze, ale w krokach Podaj metodę płatności, ponieważ próbujesz pobrać bezpłatne aplikacje, które widzisz poniżej, zamiast zwykłego formularza:

Musisz wybrać Brak dla swojej karty kredytowej.


Uwaga dla początkujących takich jak ja: iTunes>App Storeto nie to samo, co App Storena pulpicie. Jeśli spróbujesz z bezpłatną aplikacją „Mavericks”, otrzymasz ten sam ekran, ale BEZ Noneprzycisku. Z iTunes wypróbuj na przykład bezpłatną aplikację Wikipedia na iPhone'a (nawet jeśli nie masz iPhone'a).
Nicolas Raoul,

4

Zakładając, że nie można zastosować znacznie łatwiejszej metody karty podarunkowej, o której wspomniał Daniel Beck:

iTunes obsługuje PayPal, więc użyj konta PayPal.

Niezależnie od tego, czy korzystasz / tworzysz własne konto, konto twojego kuzyna czy konto niewypłacalne należy do Ciebie. Metodę rozliczeń można później zmienić.1

Możesz także utworzyć konto z kartą upominkową iTunes. Ma to dodatkową zaletę, że można kupować rzeczy po skonfigurowaniu. Jeśli kiedykolwiek chcesz więcej pieniędzy na swoim koncie, po prostu kup inną kartę „upominkową” i wymień ją na swoje konto!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.