Jak aktywować nowego iPada bez ujawnienia numeru karty kredytowej?


14

Kupiłem mamie iPada 2 w prezencie na urodziny, mając nadzieję, że dzięki temu mój maluch będzie mógł zrobić Facetime z babcią.

Próbowałem przeprowadzić ją przez proces aktywacji (pocztą e-mail), pobierając iTunes na laptopa z systemem Windows itp. Udało jej się to zrobić, ale kiedy proces aktywacji poprosił ją o utworzenie identyfikatora Apple ID i podanie numeru karty kredytowej odmówiła kontynuacji.

Nie mogę sobie wyobrazić, że kupiłaby nawet aplikację, muzykę lub książkę. Myślałem, że urządzenie będzie tego warte tylko dla mobilnego Safari, Facetime i innych wbudowanych aplikacji.

Czy można aktywować urządzenie bez tworzenia Apple ID? Jeśli nie, czy można ominąć pole numeru karty kredytowej?


Chociaż to pytanie jest oznaczone tagiem ipad , dotyczy ono również komputerów (np. MacBooków).
Andrew Grimm,

Odpowiedzi:


13

Myślę, że będziesz potrzebować konta iTunes, ale możesz ominąć potrzebę posiadania karty kredytowej. Możesz postępować zgodnie z dokumentacją wsparcia Apple dotyczącą konfiguracji konta iTunes bez karty kredytowej. Możesz użyć komputera Mac, aby utworzyć bezpłatne konto, które działa na iOS i iOS, aby utworzyć bezpłatne konto, które działa na Macu. Po jednorazowym skonfigurowaniu konta w sklepie iTunes możesz uniknąć tworzenia drugiego, ponieważ nie będzie można ich później połączyć.


Niesamowite. Nie wiedziałem, że to możliwe.
wjl 11.04.11

5
Możliwe jest również założenie konta przy użyciu samej karty upominkowej iTunes. Tak właśnie skonfigurowałem swój i jeśli chcę zwiększyć saldo, kupuję kolejną kartę „podarunkową”.
Timothy Mueller-Harder

2

Z większości wbudowanych aplikacji iPada można korzystać bez Apple ID, takich jak Safari, mapy, poczta, aparat. Jednak niektóre z nich wymagają identyfikatora Apple ID, takiego jak Facetime. Możesz utworzyć identyfikator Apple ID bez karty kredytowej, używając karty upominkowej iTunes lub podążając za adresem URL w odpowiedzi vcsjones.

Jeśli chcesz korzystać z iPada bez identyfikatora Apple ID, wybierz te opcje podczas instalacji:

  1. Nie masz identyfikatora Apple ID lub go zapomniałeś
  2. Skonfiguruj później w Ustawieniach
  3. Nie używaj

Jest to przydatne, ponieważ jeśli wpiszesz swój identyfikator Apple ID podczas konfiguracji, automatycznie zaloguje Cię do iCloud i zsynchronizuje wszystkie twoje dane iCloud. Jeśli pominiesz Apple ID podczas konfiguracji, możesz wprowadzić go później w celu pobrania App Store bez synchronizacji wszystkich danych iCloud.


-1

Otwórz iTunes bez konta i spróbuj pobrać bezpłatną aplikację. Następnie utwórz nowy identyfikator i kliknij opcję karty innej niż kredytowa i wypełnij wszystkie szczegóły. Upewnij się, że hasło ma przynajmniej jedną wielką literę.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.