Jak zmusić Parallels do zapytania o ponowne powiązanie dysku USB z komputerem Mac lub maszyną wirtualną?


11

Kiedy podłączam dysk USB, gdy moja maszyna wirtualna jest uruchomiona, Parallels wyświetla okno dialogowe z pytaniem, czy dysk USB powinien zostać skojarzony z komputerem Mac, czy maszyną wirtualną. Po dokonaniu tego wyboru Parallels zwykle zapamiętuje / szanuje go przy każdym kolejnym ponownym połączeniu. Czasami chcę zmienić to skojarzenie, ale nie widzę, jak mogę. Czy istnieje łatwa opcja zmiany powiązania napędu USB na bieżąco? Czy też muszę wybrać coś, aby Parallels zapomniał o wszystkich skojarzeniach USB i zaczął od nowa?

Okno dialogowe lightbox


Czy przytrzymujesz Option (alt), aby zapamiętać wybór? Jeśli tego nie zrobisz, powinien pytać za każdym razem.
Cajunluke

Nie trzymam alt, ale i tak pamięta
Wolf

To brzmi jak błąd w Parallels. Czy poprosiłeś o ich wsparcie?
Cajunluke

Nie - myślałem, że najpierw spróbuję. Będę
Wolf

Odpowiedzi:


7

Miałem ten sam problem z dyskiem USB. Parallels skonfigurowano tak, aby pytał za każdym razem, ale zawsze podawał urządzenie gościowi, na którym po raz pierwszy go użyłem. Wybór preferencji Parallels nie pomógł. Urządzenia nie wymieniono na liście jako urządzenie, które ma stałe zadanie.

Myślę, że jest to oczekiwane zachowanie, ponieważ dokumentacja mówi o „nowym” urządzeniu.

Rozwiązaniem dla mnie było kliknięcie z wciśniętym klawiszem Option (Alt-kliknięcie) ikony Parallels w Docku i wybranie Urządzenia -> USB i tam zobaczyłem urządzenie z zaznaczonym znacznikiem wyboru. Wybranie urządzenia usunęło znacznik wyboru. Następnym razem, gdy urządzenie zostało połączone, zostałem zapytany.


2

Nawet jeśli nie mówisz, aby zapamiętywał urządzenia, możesz usunąć wszelkie „trwałe” zadania, postępując zgodnie z tym przewodnikiem . Powinno to zawierać listę wszystkich urządzeń, dla których pamięta przypisania Host vs VM

Konkretnie:

1. Do one of the following:
    Option-click (Alt-click) the Parallels icon in the menu bar and choose Preferences.
    If the Parallels Desktop menu bar is visible at the top of the screen, choose Parallels Desktop > Preferences.
2. Click USB.

-1

Mam ten sam problem na moim MAC. W preferencjach Parallels nie ma stałych połączeń. Zwykle można to obejść, odłączając dysk i podłączając go do innego portu USB. Brzmi głupio, ale działa.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.