Czy istnieje IDE z obsługą Retina do programowania na nowym MacBooku Pro?


13

Z odpowiedzi na to pytanie: Jak działa Eclipse na nowych komputerach Mac Retina Pro?

Wygląda na to, że Eclipse na nowej siatkówce wyświetlacza wygląda dość źle. Czy istnieje IDE, które obecnie działa na nim dobrze?

Chciałbym na nim wykonać Javascript / jQuery / PHP.


Czy widziałeś wyraźny dowód, że „tekst w środowisku Eclipse” będzie wyglądał źle? Może się zdarzyć, że elementy interfejsu wyglądają okropniej, ale tekst może być w porządku, w zależności od tego, jak Eclipse renderuje swój tekst apple.stackexchange.com/questions/53831/...
MrDaniel

Odpowiedzi:


18

Aby włączyć zaćmienie siatkówki

Od: https://bugs.eclipse.org/bugs/show_bug.cgi?id=382972

Oto obejście:

Wykonaj „Pokaż zawartość pakietu” w Eclipse.app. Edytuj zawartość / Info.plist. Powyżej

</dict>
</plist>

Umieść to:

<key>NSHighResolutionCapable</key>
<true/>

Następnie wyloguj się lub zrób kopię aplikacji, aby OS X zauważył zmianę. Teraz okno informacyjne nie będzie wyświetlać „Otwórz w niskiej rozdzielczości”, jak zaznaczono. Uruchom Eclipse i ciesz się swoją nową wspaniałością siatkówki.


6

Zarówno Coda 2 (OS X), jak i Diet Coda (iPad3) są zoptymalizowane pod kątem wyświetlaczy siatkówki. Mają wbudowane wsparcie dla PHP, Ruby, JavaScript i CSS oraz wiele innych rzeczy. Mają także instrukcje HTML / CSS / JS oraz wbudowane SFTP / FTP i terminal. Pobierz je na stronie Panic Software: http://www.panic.com

Właśnie ukazał się Sublime Text 2, który ma również wbudowaną obsługę siatkówki. Jest dostępny pod adresem : http://www.sublimetext.com


+1 dla Cody 2. Używam Cody „1” od lat (prawdopodobnie więcej niż 4) i zawsze uważałem, że była doskonała ... Teraz Coda 2 jest jeszcze lepsza: ostateczna aplikacja do kodowania stron internetowych i sieci aplikacje na Mac OSX :) (doskonałe dla HTML, CSS, JS i PHP, ASP ...)
ItalyPaleAle

3

Chociaż technicznie nie jest to IDE, nocna wersja Sublime Text 2 ma obsługę Retina od wersji 2201 17 czerwca.

http://www.sublimetext.com/nightly

Jest to jednak kompilacja nocna, która może (er, będzie) zawierać błędy. Byłem z tego zadowolony. Robię z nim Ruby / HTML / JS / CSS.


1
Nie musisz już otrzymywać tej nocy, jest teraz w stabilnej wersji Sublime Text 2: sublimetext.com/2
Jo Liss

1

Widząc, w jaki sposób Apple dostarcza dokumentację dotyczącą optymalizacji pod kątem wyświetlaczy Retina na komputerach Mac , wydaje się, że można bezpiecznie założyć, że Xcode 4.3.3 powinien być zoptymalizowanym IDE dla wyświetlaczy Retina.

Chociaż w zależności od aplikacji może być możliwe uzyskanie „tekstu” siatkówki, jeśli aplikacja inna niż siatkówka korzysta z natywnego interfejsu API renderowania tekstu Apple, być może ikony / interfejs mogą wyglądać rozmazane, jeśli są niestandardowe dla tej aplikacji.


Dzięki, ale jestem bardziej facetem od PHP i nie sądzę, że X-Code jest w porządku :)
Nicola Peluchetti

Próbuję sprawdzić,
bmike

0

Cała rodzina IntelliJ IDEA IDE obsługuje siatkówkę lub może być używana na wyświetlaczu siatkówki po drobnych zmianach w Info.plist. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: http://youtrack.jetbrains.com/issue/IDEA-87500


0

Komodo Edit (bezpłatny) / Komodo IDE ($$$) wersja 8.0 obsługuje wyświetlanie siatkówki OS X: http://www.activestate.com/komodo-ide/whats-new


0

PyCharm ma wsparcie dla siatkówki. Używam go na mojej nowej 15-calowej Retina Macbook Pro z klapsami i wygląda niesamowicie!

Oprócz mojego subiektywnego doświadczenia, ten post na blogu z czerwca 2012 roku mówi:

Istnieje wiele poprawek na platformie IntelliJ, w tym kilka dla programistów stron internetowych korzystających z SASS i Node.js, a także obsługa wyświetlaczy Retina w edytorze.

Zrzut ekranu dostępny tutaj .


Czy możesz podać link lub zrzut ekranu, aby to zweryfikować?
sameetandpotatoes

@sameetandpotatoes: jasne, patrz edycja
Claudiu
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.