Jak działa Eclipse na nowych komputerach Mac Retina Pro?


39

Zastanawiam się nad kupnem nowego MacBooka Pro. Użyję go głównie do pisania kodu, gdy nie ma mnie w domu i przeczytałem, że aplikacje nienatywne wyglądają okropnie z powodu rozdzielczości. Zastanawiałem się, czy ktoś próbował użyć Eclipse lub Zend Studio i czy działa dobrze.


1
Oto przegląd, który wskazuje, że z jakiegoś powodu niezoptymalizowane programy wyglądają teraz dość źle (przewiń do sekcji oprogramowania). engadget.com/2012/06/13/...
bassplayer7

@ bassplayer7 dlatego zapytałem, jak to wygląda, nie chcę teraz kupować czegoś, co nie nadaje się do użytku :)
Nicola Peluchetti

Co z problemami z przewijaniem na MBP siatkówki, czy są zauważalne podczas pracy z zaćmieniem? Jest to część, o którą najbardziej się martwię, ponieważ praca z innymi aplikacjami w pełnym rozmiarze wydawała się czasem zacinać podczas przewijania.
AlexLiesenfeld

Odpowiedzi:


57

Aby włączyć siatkówkę renderowaną Eclipse

Od: https://bugs.eclipse.org/bugs/show_bug.cgi?id=382972

Oto obejście:

Wykonaj „Pokaż zawartość pakietu” w Eclipse.app. Edytuj zawartość / Info.plist za pomocą swojego ulubionego edytora tekstu. Tuż powyżej

</dict>
</plist>

Umieść to:

<key>NSHighResolutionCapable</key>
<true/>

Następnie wykonaj kopię aplikacji, aby OSX zauważył zmianę. Teraz okno informacyjne nie będzie wyświetlać „Otwarte w niskiej rozdzielczości”, jak zaznaczono. Uruchom Eclipse i ciesz się swoją nową wspaniałością siatkówki.


5

Właśnie z tego powodu poszedłem do sklepu z jabłkami. Pobrałem i zainstalowałem Eclipse na MBP, wyglądało to okropnie. Nie tylko ja, inny programista patrzył na maszynę ze mną i zgodził się. Zadzwoniłem do jednego z facetów Apple, a on w zasadzie powiedział: tak, to będzie wyglądać jak bzdura, dopóki nie zostanie zaktualizowane.

Sugeruję wypróbowanie go w Apple Store. Ale uznałem, że nie nadaje się do użytku (tak rozczarowany)


Ale, jak wspomniano w odpowiedzi, jest poprawka, więc nie jest to ogranicznik programu.
oligofren,

1

Powinien działać tak samo, ale każdy rysowany piksel zajmuje cztery piksele na ekranie. Spójrz na aplikację bez siatkówki na iPhonie lub iPadzie z siatkówką, a zobaczysz, jak Eclipse będzie wyglądać na Macu z siatkówką.0

Natknąłem się na twoje pytanie, szukając sposobu, jak naprawić sposób wyświetlania zaćmienia na siatkówce MBP. To nie tak, że tekst źle się renderuje, w rzeczywistości renderuje to, jak można go zobaczyć na normalnym komputerze. Po prostu przejście od patrzenia na super wyraźny tekst siatkówki na patrzenie na zwykły tekst przypomina trochę założenie lekkich okularów korekcyjnych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.