Menu nakładają się / ukryj Dodatki do menu. Jak uzyskać dostęp? [duplikować]


9

Jeśli mam kilka dodatków menu (rzeczy w prawym górnym rogu paska menu, takie jak godzina, data, stan baterii i inne ikony OS X, a także ikony innych firm z QuickSilver, DropBox itp.), Czasami są ukryte, jeśli aplikacja na pierwszym planie ma wiele elementów menu o długich nazwach.

Czy istnieje sposób, aby uzyskać dostęp do dodatków menu, które nie są wyświetlane, ponieważ elementy menu mają priorytet? Mogę przejść do aplikacji, która ma mniej pozycji menu, ale czasami dodatki menu działają w aplikacji na pierwszym planie, więc to nie zawsze działa.

Odpowiedzi:


3

Szukałem daleko i szeroko, aby zrobić to samo. Najlepsze, co mogę wymyślić, to aplikacja o nazwie AccessMenuBarApps .


To nie tylko rozwiązało problem, ale także wywołało śmiech. Gesty i domyślne efekty dźwiękowe są przerażające. : D Warto przeczytać (krótką) dokumentację.
Jpsy,

2

Nie wiem, jak to zrobić, więc zwykle przełączam się na wyszukiwarkę.

Zauważ, że niektóre dodatki można przeciągnąć na pasku menu, przytrzymując wciśnięty klawisz; może to wymagać dodatków, których potrzebujesz w aplikacji z dostępnymi stamtąd długimi listami menu.


1

Uwaga: zobacz Ikony klawiatury i terminologię, jeśli którekolwiek z nich są dla Ciebie mylące.

To może nie być robocza odpowiedź (patrz poniżej), ale jest zbyt duże i zawiera wiele formatów, aby można było dodać komentarz. Zauważam, że istnieje domyślny skrót ^ F8(i w wielu przypadkach Fn ^ F8), który pozwala ci „Przenieś fokus do menu statusu”.

Powiedziawszy to, w moich testach nie wydaje mi się, aby poruszać się na lewo od MenuMeters, co oznacza, że ​​dla mnie Last.fm, Sparrow, Alfred, LittleSnitch, Dropbox, Divvy i menu GeekTool nie mogą być w tym manipulowane sposób. Biorąc pod uwagę, że kończy się on w MenuMeters, jestem ciekawy, czy to tylko błąd. Wypróbuj Fn ^ F8lub ^ F8(w razie potrzeby) użyj lewego i prawego klawisza strzałki i sprawdź, czy to rozwiąże problem?


1
Wiem, że Last.fm i LittleSnitch nie jedli MenuExtras, ale dostarczone przez aplikacje. Czy to może być powód?
Josh

To ma sens.
Jason Salaz,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.