Jak mogę pobrać zdjęcia z mojego iPhone'a?


9

Bardzo trudno jest przenieść zdjęcia zrobione moim iPhonem do biblioteki zdjęć mojego komputera .

Kiedyś robiłem zdjęcia za pomocą kompaktowego aparatu, a aplikacje komputerowe mogły bardzo łatwo importować zdjęcia, ponieważ kompaktowy aparat pokazuje się jako dysk USB - w ten sposób importowanie zdjęć było prawie jednym kliknięciem!

Ale iPhone nie pojawia się jako dysk, co czyni go bardzo nieuporządkowanym. Próbowałem synchronizować za pomocą iTunes, ale synchronizacja nie jest tym, co chcę osiągnąć. Chcę odsunąć zdjęcia od iPhone'a! Próbowałem przenieść je za pomocą iFunBox i chociaż to działa, powoduje to problem polegający na tym, że wszystkie zdjęcia otrzymują nowy znacznik czasu, który rujnuje moją bibliotekę zdjęć.

Pytanie:
Jak mogę łatwo przenosić zdjęcia i filmy z iPhone'a na PC bez synchronizacji iTunes i zachowania oryginalnych znaczników czasowych plików ?

Wyjaśnienia:
Korzystam z systemu Windows 7, a telefon jest już uszkodzony. Szukam rozwiązania, które pozwoli Windowsowi zobaczyć natywny system plików telefonu jako normalny dysk USB, z którego mogę zaimportować zdjęcia i filmy wideo za pomocą programu Windows - lub inne rozwiązanie, które jest jak najbardziej zbliżone do tego.

Aktualizacja: w
oparciu o dotychczasowe rozwiązania jasne jest, że dodatkowe aplikacje na PC nie pomogą. Zamiast tego potrzebuję sposobu, aby ten cholerny telefon zaprezentował się Windowsowi za pomocą litery dysku , tak jak każdy inny zasób dyskowy lub aparat kompaktowy.

To dobry przykład, gdy uważam, że Apple jest zbyt restrykcyjny wobec swoich produktów; jeśli ludzie chcą dostępu, pozwól im go mieć. Jeśli go złamią, to ich problem. Do tego służą kopie zapasowe. „Po prostu działa” działa tylko wtedy, gdy trzymasz się zamierzonego zastosowania Apple, a to nie obejmuje liter dysku Windows.


Czy chcesz rozważyć opcje, które będą dostępne po jailbreaku?
pauldunlop,

Tak, łamanie więzienia nie stanowi problemu. Jeśli jest jakaś aplikacja Cydia, która pozwala mi zobaczyć natywny system plików iPhone'a jako normalny dysk USB, wezmę to!
Torben Gundtofte-Bruun,

Możliwość pobierania zdjęć wykonanych za pomocą telefonu iPhone na dowolnym komputerze powinna być prosta, nawet bez łamania więzienia. To, czego nie można zrobić bez wielu poprawek, to pobieranie zdjęć przesłanych do iPhone'a za pośrednictwem iTunes.
cregox

Odpowiedzi:


5

Po podłączeniu iPhone'a do komputera z systemem Windows pojawia się on jako aparat cyfrowy i pozwala mi kopiować pliki z folderu DCIM lub korzystać z opcji „Importuj zdjęcia” z systemu Windows.

Właśnie próbowałem tego na maszynie wirtualnej z systemem Windows 7 i byłem w stanie wyświetlić wszystkie zdjęcia z Rolki z aparatu. Stamtąd mogłem przeciągać i upuszczać zdjęcia na pulpicie.

Nie mam zainstalowanego iTunes na maszynie wirtualnej z systemem Windows 7.

Działa w ten sam sposób na moim komputerze z systemem Windows XP. Jest to fizyczna maszyna i mam zainstalowany iTunes, ale i tak mogę skopiować zdjęcia z iPhone'a bez synchronizacji.


Dziękuję Ci! To brzmi jak się spodziewałem. Nie jestem pewien, dlaczego moja maszyna jest zawsze inna. Po prostu moje szczęście. Może być konieczne ponowne zainstalowanie całej maszyny **** i sprawdzenie, czy to pomoże.
Torben Gundtofte-Bruun,

1
Po podłączeniu iPhone'a nie otrzymuję nowej litery dysku. Zamiast tego K:\DCIM\800AAAAAdostaję bardzo tajemniczy adres, Computer\Torbens iPhone 4\Internal Storage\DCIM\800AAAAAktórego moje programy nie mogą użyć. Może powinienem zabić to pytanie i zamiast tego zapytać: Jak sprawić, aby Windows przypisał literę dysku do mojego iPhone'a?
Torben Gundtofte-Bruun,

1
Nie dostaję też nowej litery dysku. Wygląda jak cyfrowa kamerka w obszarze Komputer. Nie pojawia się również w oknie Zarządzanie komputerem w obszarze Pamięć -> Zarządzanie dyskami. Ale mimo to mogę odzyskać zdjęcia / filmy z iPhone'a za pomocą Eksploratora Windows.
lpacheco,

@torbengb samething dla mnie jak dla ipacheco. na Windowsie próbowałem z moim iPhonem, to po prostu działa. spróbuj tego: dyskusje.apple.com/message.jspa?messageID=6352553
cregox

Dziękuję za twoje uwagi! Będę musiał spędzić trochę czasu na komputerze domowym i wypróbować twoje sugestie, a także sprawdzić dyskusję, o której wspominał Cawas, oraz stronę wsparcia Apple: support.apple.com/kb/TS1538 .
Torben Gundtofte-Bruun

1

Co z tym rozwiązaniem?

Dzięki wtyczce możesz zarządzać muzyką, filmami, podcastami i zdjęciami do iPoda. Możesz> dodać wszystkie te pliki do iPoda, usunąć i uporządkować je w listy odtwarzania, a także inteligentne> listy odtwarzania.

Zainstaluj WinAmp + mliPod na swoim komputerze

Do zarządzania iPodem potrzebujesz dwóch plików, samego WinAmp i wyżej wymienionej wtyczki mliPod.

Pobierz bezpośrednio z WinAmp

Pobierz mliPod


0

Widziałeś bezpłatną aplikację, WiFi Photo Transfer ?

Nie jestem pewien co do znaczników czasu na wideo, ale świetnie nadaje się do szybkiego robienia zdjęć i wideo z urządzenia iOS. Zwłaszcza, że ​​spakuje zdjęcia.


Nie wiedziałem o tej aplikacji. Nadal wydaje się daleki od „jednego kliknięcia”, ale jeśli może spakować wszystkie zdjęcia i filmy i usunąć je z telefonu , byłoby to dobre rozwiązanie tymczasowe. Wypróbuję to.
Torben Gundtofte-Bruun,

Wypróbowałem to z ograniczonym sukcesem: obsługuje tylko zdjęcia, a nie filmy, a „pobieranie ZIP” wymaga ode mnie ręcznego zaznaczenia pola wyboru dla każdego odpowiedniego zdjęcia - musiałbym więc kliknąć 214 pola wyboru i nadal przegapić filmy. I to tylko KOPIUJ zdjęcia, a NIE PRZESUWAĆ je (i nie ma możliwości masowego usunięcia ich z telefonu). Mimo to dziękuję za sugestię!
Torben Gundtofte-Bruun

Uważam, że działa w przypadku filmów - ale tak, jak wspomniałeś, nie usunie ich z telefonu. Wbudowana aplikacja „Image Capture” robi to w OS X, ale to nie pomaga na komputerze :)
Josh Newman

0

Daty utworzenia i modyfikacji w Finderze lub w systemie Windows nigdy nie są całkowicie niezawodne, ponieważ można je zmienić prawie wszystko (jak zauważyłeś). Zdjęcia mają wewnętrzne znaczniki czasu rzeczywistego przechowywane w samych plikach, a każde oprogramowanie do zarządzania obrazami powinno być obsługiwane przez te, a nie przez to, co widać w systemie plików systemu operacyjnego,

Aplikacje takie jak iFunBox w systemie Windows i Image Capture na komputerze Mac do zarządzania pobieraniem plików z urządzeń są naprawdę jedynymi alternatywami dla iTunes lub iLife.

AKTUALIZACJA: Nie jailbreak twojego iPhone'a. Zazwyczaj jest to niepotrzebne i powoduje utratę gwarancji. Jedną z możliwych opcji jest sprawdzenie PhoneView, który oferuje tryb dysku. Nie mówisz, na jakiej platformie jesteś, ale korzystałem z niej w przeszłości na komputerze Mac, zanim kupiłem iLife.

Myślę, że bez względu na to, daty utworzenia i modyfikacji w systemie operacyjnym będą dla ciebie problematyczne, ponieważ pliki będą nowe w systemie operacyjnym.


1
Tak, zdjęcia zawierają EXIF, a mój importer może sobie z tym poradzić ... ale filmy nie, i ostatecznie są oddzielone od zdjęć: '- (Również używanie iFunBox jest uciążliwe dla zadania, które powinno być tak proste. Zastanawiam się, czy użytkownik Chops może wymyślić aplikację JB, która jest mądrzejsza ode mnie.
Torben Gundtofte-Bruun

„Tryb dysku” nie ma znaczenia; Nie chcę używać telefonu jako urządzenia pamięci masowej, chcę czytać z jego natywnego systemu plików. Funkcja zdjęć wydaje się oferować dokładnie to, co robi iFunBox, ale mniej. Złamałem już więzienie i nie dbam o gwarancję (poza Stanami rzeczy są inne). Wspomniałem, że jestem na PC, co oznacza dokładnie Windows 7, przepraszam, jeśli nie było to zbyt jasne - myślę, że użytkownicy komputerów Mac określają ich komputery jako „mój Mac”, a nie „mój komputer”.
Torben Gundtofte-Bruun

jailbreaking nie unieważnia żadnej gwarancji, o ile wiem. Jest to procedura prawna, po prostu nie wydaje się, by Apple.
cregox

0

Myślę, że możesz to zrobić za pomocą Diskaid - http://www.digidna.net/products/diskaid

Działa dla Win7 i zarówno dla jailbreak, jak i dla telefonów innych niż j ...

Możesz także wypróbować Sharepod na stronie getsharepod.com.


Dziękuję za sugestię! DiskAid robi to samo, co PhoneView i iFunBox; zapewniają dostęp do plików w tym programie . Podobnie jak inne, DiskAid pozwala mi kopiować, ale nie przenosić obrazów; Następnie muszę ręcznie usunąć pliki. DiskAid jest ładniejszy i łatwiejszy w użyciu niż bezpłatny iFunBox, ale nie wystarcza, bym mógł zagwarantować licencję za 10 USD.
Torben Gundtofte-Bruun,

0

Oto jak to naprawiłem w systemie Windows 7:
* Naciśnij przycisk Start systemu Windows
* Wybierz urządzenia i drukarki
* Znajdź ikonę Apple iPhone (dla mnie było to nieokreślone)
* Kliknij prawym przyciskiem myszy
* Wybierz Rozwiązywanie problemów

Naprawiłem to, a potem mogłem przeglądać telefon jak zwykły dysk

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.