Jak zmusić system Windows do przypisania litery dysku do mojego iPhone'a?


10

Chcę móc przenosić zdjęcia i filmy z iPhone'a na komputer z systemem Windows, ale iPhone nie wygląda jak kompaktowy aparat. Ponieważ mój istniejący proces importowania działa tak dobrze z normalnymi aparatami kompaktowymi (mają litery dysków!), Nie chcę się bawić z dodatkowymi programami.

Po podłączeniu iPhone'a nie otrzymuję nowej litery dysku. Zamiast np. K:\DCIM\800AAAAADostaję bardzo tajemniczy adres Computer\Torbens iPhone 4\Internal Storage\DCIM\800AAAAA. Eksplorator Windows może poruszać się po tej ścieżce, ale żaden program nie może uzyskać do niej dostępu.

Jak zmusić system Windows do przypisania litery dysku do mojego iPhone'a?

Ja nie interesowały w programach, które można zajrzeć do mojego iPhone i pozwalają mi do ręcznie skopiować pliki z niego do mojego dysku. (iFunBox, DiskAid, Wifi zdjęcia przeniesienie aplikacji, WinAmp - jak wspomniano w tym ostatnim pytaniu)
Chcę literę dysku! Gdy to zrobię, mogę nadal korzystać z moich istniejących aplikacji do importowania zdjęć, które wykonują wszystko za pomocą jednego kliknięcia! (Przenoszenie zamiast kopiowania, zmiana nazwy pliku na podstawie znacznika czasu itp.)

Czy jest jakaś aplikacja hakerska, która sprawi, że iPhone zaprezentuje się na dysku z literą? Prawdopodobnie nie byłaby to aplikacja Windows, ale raczej aplikacja jailbreak na iPhone'a, ale każde rozwiązanie jest mile widziane.

Używam Win7 i jailbreak iOS 4.1.


Szukałem również takiego rozwiązania i nigdy go nie znalazłem. Istnieje nawet aplikacja jb, która podzieli FAT, który będzie działał dobrze jako napęd pendrive, ale to wciąż dalekie od tego, czego chcieliśmy. Wątpię, żeby coś jeszcze tam było.
cregox

Link bezpośrednio pod linkiem do tej strony: LOL code.google.com/p/iphonefs

@Jon: Wygląda to niezwykle obiecująco. Spróbuję! Jeśli zmienisz komentarz na odpowiedź, mogę go zagłosować :)
Torben Gundtofte-Bruun,

@ TorbenGundtofte-Bruun Czy zdarzyło Ci się kiedyś pracować na Win7? Wszędzie szukałem rozwiązania, ale nie mogę go znaleźć. Nie mogę uwierzyć, że trudno jest uzyskać dostęp do iPhone'a za pomocą litery dysku. :(
Jerad Rose

@JeradRose Nie, mój iPhone nigdy nie ma litery dysku. Dzięki Apple za bycie właścicielem [zredagowanym;)]. Od czasu opublikowania tego pytania zastąpiłem Win7 Ubuntu, a mój iPhone Androidem. Teraz dużo szczęśliwszy.
Torben Gundtofte-Bruun

Odpowiedzi:


8

Dostaję literę dysku w porządku pod XP. Pod XP za każdym razem, gdy go podłączam, pojawia się okno dialogowe z pytaniem, jak należy postępować. Anulowanie powoduje, że jest traktowane jako dysk.

Domyślam się, że istnieje ustawienie, prawdopodobnie związane z aparatami i zdjęciami, które zmieni sposób domyślnego obchodzenia się przez Windows 7. Niestety nie mam pod ręką maszyny z Win 7.


Kilka sugestii od Google na odpowiedzi:

  1. Wiele osób rozwiązało problem, usuwając ze swojego iPhone'a zdjęcia, które w rzeczywistości nie zostały zrobione za pomocą iPhone'a. Wszystko, co otrzymano w wiadomości e-mail, zapisano na dysku w Safari itp. Po usunięciu tych danych urządzenie ponownie pojawiło się jako dysk.

  2. Zainstaluj ponownie sterownik iPhone'a w systemie Windows 7, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi przez Apple Support .


ZMIENIONO W CELU DODANIA WIN XP, NA ŻYCZENIE


Windows XP zaprezentuje się jako kamera przypominająca dysk

Po pierwsze, sposób, w jaki mam skonfigurowane ustawienia, które mogą, ale nie muszą wpływać na to, jak to działa dla ciebie: korzystam z wszystkich dodatków Service Pack XP, regularnie aktualizowanych za pośrednictwem Aktualizacji oprogramowania, bez specjalnych sterowników lub aplikacji. Moje konto jest administratorem na moim komputerze. iTunes 10.1 jest zainstalowany, ale nie jest związany z kamerą (możliwe, że po zainstalowaniu iTunes zapewnia jakiś sterownik, nie wiem). Mój iPhone to zwykły iPhone 3GS, bez jailbreaka, z systemem iOS 4.2.1. Pamiętaj, że wszystko to działało identycznie z iTunes 9 i moim telefonem z iOS 3.0.1 .

Obsługa zdarzeń

Przy pierwszym podłączeniu iPhone'a do komputera WinXP powinno zostać wyświetlone okno dialogowe podobne do następującego:

Program obsługi zdarzeń WinXP

Lista napędów

Jeśli wybierzesz jedną z procedur obsługi pakietu Microsoft Office, Kreatora lub inną aplikację, taką jak Photoshop, telefon nie będzie się prezentował jako aparat (więcej o zmianie tego zachowania poniżej). Po kliknięciu przycisku Anuluj okno dialogowe zniknie, a kamera stanie się dostępna.

alternatywny tekst

Windows Explorer Media Directory

Po dwukrotnym kliknięciu ikony iPhone'a zostaną wyświetlone wszystkie obrazy i filmy:

alternatywny tekst

Możesz swobodnie przeciągać zdjęcia i filmy z katalogu. Możesz także przeciągać różne elementy.

Zmiana modułu obsługi zdarzeń

Jeśli w pewnym momencie wybierzesz moduł obsługi zdarzeń zamiast przycisku Anuluj, możesz zmienić sposób, w jaki XP obsługuje iPhone'a. Musisz dostać się do telefonu za właściwości , które mogą wymagać otwierania panelu sterowania Skanery i aparaty fotograficzne . Kliknij kartę Zdarzenia w oknie dialogowym, aby zobaczyć:

alternatywny tekst

Jeśli zmienisz obecne ustawienie na Monituj, pojawi się pierwsze okno dialogowe, które pokazałem po podłączeniu urządzenia. Możesz także wybrać opcję Nie podejmuj żadnych działań, jeśli chcesz, aby zawsze zachowywał się jak dysk.


Cóż, może „rozwiązaniem” jest powrót do systemu Windows XP. To rozwiązałoby również wiele innych problemów związanych z <strike> cechami </strike>! Zobaczmy, czy ktokolwiek inny może dostarczyć informacje specyficzne dla Win7.
Torben Gundtofte-Bruun,

@torbengb Dodałem kilka sugestii, które wydają się rozwiązać problem dla większości.
Matthew Frederick

1
Dziękuję Matthew, przejrzę i zdam relację. Może to potrwać kilka dni * <|: o) Zadowalający, bezwyznaniowy kapitalista, zimowy sezon wręczania prezentów.
Torben Gundtofte-Bruun,

1
@Cawas @torbengb Z pewnością mogę kopiować zdjęcia na iPhonie i iPadzie i poza nim przy użyciu litery dysku przypisanej do XP. W rzeczywistości robię to raz lub dwa razy w tygodniu, więc mówię z pełnym autorytetem.
Matthew Frederick

1
Matthew, więc chciałbym wiedzieć, jak to robisz! Przeczytaj mój komentarz do pytania ... Nigdy tego nie zrobię. Specjalnie nawet na Macu! Czy twój iPhone jest w ogóle uszkodzony? Może to funkcja iOS 4, ponieważ tak naprawdę nigdy tego nie próbowałem. - btw, właściwie na Macu mogę przeglądać cały iPhone za pomocą netatalk, aplikacji JB. ale nigdy z trudem łamanie więzienia! : |
cregox

-2

Z powodzeniem zmapowałem literę dysku na iPada na komputerze z systemem Windows 7. Wystarczy zainstalować aplikację Air Sharing na iPadzie i mapować przy użyciu adresu Bonjour.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.