Jak uzyskać od iTunes informacje o aktualizacji zabezpieczeń?


2

Niedawno, podczas próby zakupu (lub bezpłatnego pobrania) w App Store iTunes żądał zaktualizowania informacji o bezpieczeństwie. To nie jest 3-cyfrowy kod na mojej karcie kredytowej, ale 3 pytania dotyczące bezpieczeństwa i e-mail zapasowy, które pomagają odzyskać konto; jak określono w: Czy monit „Wymagane informacje o bezpieczeństwie” jest uzasadniony?

Próbowałem wprowadzić nowe odpowiedzi bezpieczeństwa i e-mail zapasowy, ale wielokrotnie (na iPadzie, iPhonie i iTunes na komputerze Mac) wystąpił następujący błąd:

"Your request is temporarily unable to be processed."

Pobieranie nowych aplikacji jest niemożliwe, dopóki nie zadziała. Jaka jest sztuczka, aby pomyślnie przejść?


Wersja skrócona: spróbuj bez e-maila włączone pracował dla mnie. Opublikuję dłuższą wersję, kiedy będę mógł (limit 8 godzin).
owenfi

Odpowiedzi:


5

W końcu udzieliłem tych samych odpowiedzi, ale pozostawił pusty e-mail zapasowy . Zostało to zaakceptowane przez iTunes i udało mi się dokończyć i kontynuować pobieranie nowych aplikacji.

Następnie poszedłem do https://appleid.apple.com i wybrałem „Hasło i zabezpieczenia”, w którym wpisałem odpowiedzi na 2 z 3 wygenerowanych przeze mnie pytań. Potem mogłem zaktualizować wszystkie 3 odpowiedzi i dodać „Adres e-mail ratunkowy”.

Nie jestem w 100% pewien, czy pominięcie wiadomości e-mail było tym, co sprawiło, że zadziałało, czy też było tylko kwestią czasu, ale chciałem to opublikować na wypadek, gdyby ktoś pomógł przejść przez ten problem.


Niesamowicie to zadziałało !! Próbowałem wielu innych sugestii i spędziłem kilka godzin na tym problemie. Nie mogę narzekać, że poprosili nas o alternatywny e-mail i sfałszowali wszystko. Teraz muszę nawet pamiętać nowe hasło.

Cieszę się, że to pomogło i nie było to tylko fuks. Szczególnie drażniący, ponieważ deweloper zastanawia się, ile z tego powodu traci sprzedaż. Teraz, kiedy wiem, że to nie tylko ja, złożę błąd Apple Radar.
owenfi

1

To rozwiązanie dla mnie nie zadziałało, ale oto co zrobiłem:

  • Odwiedź witrynę internetową Apple - www.apple.com
  • Kliknij „Sklep”
  • Na stronie głównej sklepu zobaczysz „Konto” po prawej stronie ...  - W rozwijanym menu Konto jest kilka opcji, wybierz „Strona główna konta

  • Jeśli pojawi się monit o zalogowanie, zrób to ...

  • Kliknij: „Zmień domyślne informacje o wysyłce lub rozliczeniach”

  • W moim przypadku wpisałem ten sam (nowy) numer karty, który próbowałem za pośrednictwem App Store, ale tutaj wydawało się, że go akceptuje. Dodam tylko, że włączyłem tutaj opcję „Express Check-Out”, ale mocno wątpię, aby miało to jakikolwiek skutek, ponieważ uważam, że jest to ściśle związane z witryną Apple.com (?).

  • Wychodząc ze strony internetowej i powracając do App Store, próbowałem kupić tę samą aplikację, co poprzednio, i otrzymałem dokładnie taką samą prośbę o aktualizację cyfr bezpieczeństwa karty kredytowej.

  • Tym razem jednak widziałem, że zaakceptował mój numer karty AMEX (ostatnie 4 były poprawne / nowe) - wcześniej oczywiście w przeszłości kilka godzin zamiast tego wyświetlił komunikat o błędzie, o którym wszyscy tu rozmawiamy (nie można przetworzyć ...)

  • Rzeczywiście wprowadziłem odpowiednie cyfry bezpieczeństwa i bingo - z powrotem na wysokości przelotowej, wszystkie systemy są zielone. Uff, to nie było zabawne.

Nadzieję, że to pomaga komuś, całkowicie frustrujące doświadczenie - nawet zadowolone uczucie raz naprawione, po prostu irytujące zmęczenie!

FWIW, przeżywając to kilka razy w ciągu ostatnich dwóch lat, a wcześniej po prostu rezygnując na kilka dni lub dłużej, zastanawiam się, czy może to mieć wymierny wpływ na wyniki firmy Apple. Wątpliwe jest to, że wiele się dzieje, ale jak każdy przedsiębiorca wie, że te małe rzeczy sumują się, co często robi różnicę w osiąganiu projekcji.

Powodzenia wszystkim, a także Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.