Wyłączanie lub ponowne uruchamianie iPhone'a, jeśli przycisk blokady jest uszkodzony?


Odpowiedzi:


7

Mam ten sam problem z moim iPodem touch. W ustawieniach przejdź do „Ogólne”> „Dostępność” i włącz AssistiveTouch. Na ekranie pojawi się mały kwadrat z okręgiem. dotknij tego, aby go otworzyć, a pojawi się przycisk blokady ekranu. Naciśnij i przytrzymaj, i podobnie jak w przypadku przycisku blokady pojawi się „przesuń, aby wyłączyć”. Powodzenia!

Oczywiście teraz nie możesz włączyć go ponownie, ponieważ nie masz przycisku zasilania ... Miałem ten sam problem ... Wystarczy podłączyć iPhone'a do ładowarki, aby ponownie włączyć telefon.


7

Masz kilka opcji:

  • Po prostu pozwól telefonowi rozładować się, aż się wyłączy. Następnie możesz go naładować ponownie i powinien włączyć się, gdy osiągnie wystarczająco wysoki poziom naładowania baterii.

  • Jeśli masz odwagę, możesz zresetować ustawienia sieciowe urządzenia, które uruchomią go ponownie (ale oczywiście wyczyść również ustawienia sieciowe).

  • Możesz użyć Assistive Touch (Ustawienia> Dostępność), aby zablokować i wyłączyć telefon.

Ale tak naprawdę powinieneś zabrać go do sklepu Apple , aby mogli poradzić sobie z podstawowym problemem zepsutego przycisku!


1
Włączenie pogrubionego tekstu w obszarze Ogólne> Dostępność spowoduje również ponowne uruchomienie telefonu.
mic

@ user165604 działał świetnie! Nadaje także Twojemu iPhone'owi nowy świeży wygląd dzięki pogrubionemu tekstowi
Matthew Lock
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.