Blokowanie iPhone'a, jeśli przycisk jest uszkodzony?


15

Przycisk usypiania / budzenia iPhone'a mojego przyjaciela już nie działa. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie ekranu oprócz skonfigurowania automatycznej blokady i odczekania kilku minut?

Odpowiedzi:


19

Wygląda na to, że jeśli przejdziesz do Ustawienia> Ogólne> Dostępność i włączysz Assistive Touch , na iPhonie pojawi się nowy przezroczysty przycisk. Ten przycisk jest dostępny przez cały czas. Nakłada się na wszystko, co pojawia się w telefonie. Jeśli stukniesz go, a następnie stuknij Urządzenie , jedną z opcji jest Blokada ekranu .

Zamiast tego, aby ikona była zawsze widoczna, możesz przejść do ustawienia Strona główna trzykrotnie klikając stronę Dostępność i wybrać AssistiveTouch. W ten sposób możesz łatwo pokazać lub ukryć przycisk trzykrotnie klikając przycisk Home!


4

Jeśli pójdziesz do:

  1. Ustawienia
  2. Generał
  3. Dostępność
  4. Wspomagający dotyk

Zapewnia przezroczystą ikonę koła, w której możesz robić wiele rzeczy, takich jak blokowanie ekranu, migawki, przycisk strony głównej i wiele więcej! Działa to dla mnie świetnie (mój przycisk blokady również się zepsuł).


Dziękuję za Twoją odpowiedź. Wygląda na to, że ten sam, który OP opublikował i zaakceptował. Czy jest coś, co można edytować, co różni się od jego?
bassplayer7 24.04.13

4
  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Znajdź mój iPhone .

  2. Jeśli chcesz zablokować ekran, uruchom aplikację, znajdź własnego iPhone'a.

  3. Zdalne blokowanie własnego iPhone'a

wprowadź opis zdjęcia tutaj

ps - Nigdy nie mówiłem, że to eleganckie rozwiązanie :-) OP zapytał: „Czy jest jakiś sposób ” [podkreślenie dodane]. To działa, sam to przetestowałem.


1
Sprytne użycie Find my iPhone! Tylko uważaj, aby nie nacisnąć przycisku po prawej;)
Senseful

1
Dobrą wiadomością jest to, że wyświetli monit o potwierdzenie dowolnego dokonanego wyboru :-)
TJ Luoma

2

jeśli twój telefon jest zepsuty, możesz pobrać i zainstalować aktywator, który pozwala zmienić dowolne inne przyciski na przycisk blokady. Możesz także ustawić dwukrotne naciśnięcie przycisku Home, aby zablokować, lub inne gesty palców, aby zablokować. Mój się zaciął i użyłem przycisku zwiększania głośności, aby zablokować, ponieważ przycisk pomocniczy jest bardzo bolesny w użyciu. Muszę kliknąć 3-4 razy przed zablokowaniem telefonu.


1
Czy możesz dodać link do pobrania wspomnianej aplikacji?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.