Dlaczego moje aktualizacje aplikacji na iPhone'a „czekają…” na zawsze? [duplikować]


9

Mam iPhone'a 4, nie jestem pewien, która wersja iOS, ale jestem na bieżąco.

Niedawno dostałem aktualizację jednej z aplikacji, uruchomiłem ją, a potem z jakiegoś powodu utknąłem na „Oczekiwaniu ...” na czas nieokreślony. Inna aplikacja później oferowała aktualizację, a kiedy ją zaakceptowałem, utknęła na „Oczekiwaniu ...”. Minęło już kilka dni, zarówno 3G, jak i bezprzewodowy, bez zmian.

Aplikacje nie mają przycisku „usuń”, gdy ich dotykam i przytrzymuję. Próbowałem je usunąć w iTunes, ale po zsynchronizowaniu iPhone'a nie było widocznej zmiany. (Są to darmowe aplikacje, więc usuwanie i ponowne ładowanie jest dobrym rozwiązaniem, ale dobrze byłoby wiedzieć, jak uruchomić aktualizator). Aplikacja App Store po prostu informuje mnie, że zostały zaktualizowane.

Jakieś sugestie?

Odpowiedzi:


3

Czasami ten problem pojawia się też na moim iPhonie 4, szczególnie gdy aktualizuję aplikację i tracę zasięg sieci.

Oto, co zwykle zrobię:

  • Synchronizuj z iTunes
  • Uruchom ponownie telefon, przytrzymując przyciski zasilania i home.

Każda z nich rozwiązuje problem dla mnie.


Myślę, że pokonałem cię tylko przez minutę, ponieważ bardzo lubiłeś formatować: D.
Jason Salaz,

:-) Przybyłem tutaj z StackOverflow, gdzie karzą złe formatowanie bitami. Trudno jest zerwać z nałogiem!
glenstorey,

SO to trochę własny świat. Dodaj do tego, że nie jestem programistą i ma to sens, że nie jestem tak aktywny i nie zakorzeniłem swoich elitarnych sposobów w moich nawykach :).
Jason Salaz,

Nie działa dla mnie.
Lexible

2

Zostało to omówione w wielu wątkach na forach Apple, ale wydaje się, że od iOS 9.3.2 Apple to jeszcze nie naprawiło. Zobacz ten na przykład:

https://discussions.apple.com/thread/7236083?tstart=0

Chociaż ponowne uruchomienie urządzenia czasami rozwiązuje ten problem, należy zachować ostrożność, ponieważ może to również całkowicie wyczyścić aplikację z urządzenia, w tym wszystkie dane .

Zamiast tego zalecanym sposobem jest po prostu otwarcie aplikacji App Store , przejście do ekranu aktualizacji, a następnie zatrzymanie i ponowne uruchomienie aktualizacji. Aktualizacja zawiesiła się na mnie kilka razy z rzędu, ale w końcu powinna się pobrać i zainstalować.

Nie jestem jednak pewien, czy ta metoda jest dostępna dla osób z włączoną automatyczną aktualizacją aplikacji , ponieważ mam ustawiony tryb ręczny.


1

Uruchom ponownie. Kilka razy widziałem ten problem na moim iPhonie i jednej innej osobie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.