Aplikacje iPhone w trybie oczekiwania przez ostatnie 4 dni


9

Próbowałem pobrać aplikację „Dictionary Free” z App Store cztery dni temu, ale od tego czasu utknęła w „Oczekiwaniu”. Próbowałem już wszystkiego: ponowne uruchomienie telefonu, przywracanie z kopii zapasowej iTunes, ładowanie aplikacji z iTunes, ale nic nie działało.

Po włączeniu i wyłączeniu trybu samolotowego pojawia się komunikat z komunikatem „Nie można pobrać aplikacji. Będzie dostępny do pobrania po zalogowaniu się w sklepie iTunes Store na komputerze”.

Próbowałem tego, co zaleca, ale wydaje się, że nic nie działa.


Czy po przywróceniu kopii zapasowej aplikacja była już w trybie „oczekiwania”, czy musiałaś udać się do App Store, aby rozpocząć pobieranie? Po drugie, na jakiej wersji iOS używasz? 4.3.3
Kerri Shotts

Używam tylko najnowszej wersji 4.3.3. Czasami aplikacja może znajdować się w trybie oczekiwania lub ładowania. Po tym problemie pobrałem aplikację z iTunes Macbook i wykonałem przywracanie. Zauważyłem coś ... kiedy kliknąłem tę konkretną aplikację na iPhonie, czasami pokazuje ona pobraną na 2 sekundy i otworzyłem tę aplikację słownikową na iPhonie 2 razy .. ale jak tylko ją zamknę ... ta aplikacja zacznie się wyświetlać w Oczekiwanie / ładowanie ponownie.
Tariq- iPHONE Programmer

Appstore wygląda na zbyt zabawny .... Właśnie zobaczyłem moją oczekującą aplikację ... teraz została pomyślnie zainstalowana. Bałaganiłem tu i tam ... proces przywracania od 4 dni ... i nic mi nie pomogło ... a teraz jest automatycznie zainstalowany ... Dziwne: - |
Tariq- iPHONE Programmer

Odpowiedzi:


6

Trampolina ma kilka mechanizmów, które zapobiegają temu, aby sytuacja stała się trwała, ale czasami spada. Zwykle możesz całkowicie anulować pobieranie. Zazwyczaj postępuję zgodnie z tą radą, aby „pomóc” w zakończeniu trampoliny lub przerwać transakcję pobierania:

Możesz jednak utknąć odskocznią i konieczne jest przywrócenie. Jest to omówione tutaj:

Na podstawie podanych informacji trudno jest stwierdzić, która z dwóch przyczyn występuje w telefonie.


2

Po tygodniu pracy w dziale obsługi klienta Apple rozwiązaliśmy problem, instalując ponownie system iOS z przywracaniem do ustawień fabrycznych , konfigurując się jako nowe urządzenie, a następnie przywracając telefon z kopii zapasowej.

Aby to wyjaśnić, przywracanie ustawień fabrycznych to nie to samo, co usuwanie całej zawartości i ustawień . Przywrócenie ustawień fabrycznych można wykonać tylko po podłączeniu do iTunes.

Przywróć iPhone'a, iPada lub iPoda do ustawień fabrycznych

Przywracanie ustawień fabrycznych usuwa informacje i ustawienia na iPhonie, iPadzie lub iPodzie i instaluje najnowszą wersję oprogramowania iOS lub iPod.

Przygotuj urządzenie

 1. Sprawdź, czy masz najnowszą wersję iTunes na komputerze Mac lub PC.

 2. Jeśli chcesz zapisać informacje na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie, wykonaj kopię zapasową .

 3. Wybierz Ustawienia> [twoje imię]> iCloud, a następnie wyłącz Znajdź mój iPhone. W przypadku urządzenia nieodpowiadającego lub takiego, które się nie włącza, dowiedz się, co robić . Jeśli nie pamiętasz kodu dostępu, uzyskaj pomoc .


Przywróć urządzenie do ustawień fabrycznych

 1. Otwórz iTunes na komputerze Mac lub PC.

 2. Podłącz iPhone'a, iPada lub iPoda do komputera za pomocą kabla dostarczonego z urządzeniem.

 3. Jeśli pojawi się komunikat z prośbą o podanie hasła urządzenia lub Ufaj temu komputerowi, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jeśli nie pamiętasz kodu dostępu, uzyskaj pomoc .

 4. Wybierz iPhone'a, iPada lub iPoda, gdy pojawi się w iTunes. W przypadku urządzenia nieodpowiadającego lub takiego, które się nie włącza, dowiedz się, co robić . Lub uzyskaj pomoc, jeśli Twoje urządzenie nie pojawia się w iTunes .

  Przycisk urządzenia iTunes

 5. W panelu Podsumowanie kliknij Przywróć [urządzenie].

  Przywracanie podsumowania iTunes

 6. Kliknij przycisk Przywróć ponownie, aby potwierdzić. Następnie iTunes usuwa urządzenie i instaluje najnowsze oprogramowanie iOS lub iPod.

  iTunes potwierdzi przywrócenie ustawień fabrycznych

 7. Po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenie uruchomi się ponownie. Teraz możesz skonfigurować go jako nowy.

Dodatkowe uwagi:

 • Jeśli chcesz zachować dane dotyczące zdrowia i aktywności podczas tworzenia kopii zapasowej iTunes, musisz zaszyfrować kopię zapasową .
 • Podczas konfiguracji nowego urządzenia pamiętaj, aby wybrać opcję Konfiguruj ręcznie po wyświetleniu monitu o Szybki start. Należy nie przywrócić z innego urządzenia iOS 11.
 • Po skonfigurowaniu telefonu jako nowego urządzenia możesz upewnić się, że możesz pobrać aplikacje na nowe urządzenie przed przywróceniem go z kopii zapasowej.

1

Walczę z tym od kilku dni i myślę, że w końcu to złamałem. Sprawdź pobrane iTunes (iTunes-> Więcej-> Pobrane) w iOS pod kątem zablokowanych pobrań. Miałem teledysk, który zdaje się podgrzewać prace.

Przed wstrzymaniem pobierania próbowałem ponownie uruchomić komputer, wylogowałem się z iTunes i wszystkich innych sugestii na wielu innych blogach / stronach / forach.

(Przepraszam, mam tę odpowiedź w kilku miejscach, pytanie ma kilka duplikatów)


1
Od września 2017 r. ITunes nie obsługuje już pobierania aplikacji na iPhone'a.
Stevoisiak

Jest to nadal przydatne, ponieważ synchronizacja z komputerem może blokować aktualizację iOS i trampoliny. Finder w Catalinie ma takie same funkcjonalne podstawy kodu synchronizacji, jak iTunes.
bmike

-4

Wygląda na to, że problem został rozwiązany sam, ale następnym razem możesz spróbować jednego: jailbreaking .

Przynajmniej będziesz w stanie ssh do systemu i spróbować zobaczyć, co jest nie tak, i wykonać dużą liczbę testów, jeśli chcesz wejść wystarczająco głęboko w dziurę królika.

Dla przypomnienia, miałem podobne problemy podczas instalowania aplikacji, ale nigdy nie trwały nawet 1 dzień.


2
Jestem gotów wyjść na całość i powiedzieć, że jeśli ten problem z App Store oszałamia użytkownika, Jailbreaking / SSH / wszystko inne byłoby jeszcze bardziej oszałamiające.
Jason Salaz,

@Jason Nie pomyślałem o tym. Chociaż o to mi chodziło w tym punkcie, muszę przyznać, że nie zauważyłem, że użytkownik w tym przypadku może być już wystarczająco oszołomiony bez JB.
cregox,

1
Samo złamanie więzienia nie rozwiązałoby problemu. Proszę określić, jakie kroki powinien podjąć użytkownik z jailbreakiem, aby rozwiązać problem.
Stevoisiak

@StevenVascellaro Nie mam pojęcia, jak działa jb w dzisiejszych czasach, to znaczy, jeśli nawet nadal istnieje. ale wtedy byliśmy w stanie uzyskać pełny dostęp do systemu, a przy tak wielkiej mocy * nix pojawia się ogromna potrzeba przeczytania wielu instrukcji. z rootem możesz zrobić wszystko. moim „świetnym pomysłem” było po prostu wskazywanie kierunku, a nie dawanie rozwiązania, ponieważ, no cóż, nie znam kroków i rzeczywiście byłyby dla mnie całkowicie oszałamiające. z perspektywy czasu był to okropny pomysł na wiele sposobów ... ale być może dało to bmike szansę na znalezienie go i udzielenie dobrej odpowiedzi! ; P
cregox
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.