Jak zatrzymać przypomnienie e-mail z iCal?


31

Korzystam z kalendarza Google i subskrybuję mój kalendarz Google z wielu komputerów. Ilekroć ustawię wydarzenie z przypomnieniem e-mail w kalendarzu Google, otrzymam wiele e-maili, ponieważ (1) sam kalendarz Google wysyła mi przypomnienie e-mail i (2) każdy komputer, który subskrybuje kalendarz, próbuje wysłać przypomnienie e-mailem (gdy komputer się budzi). To jest bardzo irytujące.


Z jakiej wersji systemu operacyjnego korzystasz?
Daniel

Odpowiedzi:


29

W systemie Mac OS X Mountain Lion 10.8.0:

  1. Kliknij przycisk „Kalendarze” w oknie głównym, aby wyświetlić pasek boczny kalendarzy.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy kalendarz, z którego chcesz ignorować alerty, i wybierz „Uzyskaj informacje”
  3. Zaznacz „Ignoruj ​​alerty” i kliknij „OK”

Wydaje się, że nie musisz globalnie ustawiać tej preferencji, możesz teraz selektywnie wybierać, które kalendarze mają alerty, czy nie, za pomocą iCal.


7
To wszystko wyłącza, prawda? Nie tylko powiadomienia e-mail, ale także wyskakujące okienka centrum powiadomień.
jhfrontz

6

Możesz wyłączyć wszystkie alerty, w tym alerty e-mail, za pośrednictwem

iCal --> Preferences --> Advanced --> Turn off all alarms

Jeśli potrzebujesz, aby iCal wyświetlał alarmy na komputerze Mac, ale po prostu nie wysyłał wiadomości e-mail, musisz przejść do innego oprogramowania. Oto dwie aplikacje, które pomagają oswajać powiadomienia iCal:

http://www.nhoj.co.uk/icalreplychecker/

  • Powinno to umożliwić określenie, jakie wiadomości e-mail mają być wysyłane. Jego podstawowym zastosowaniem jest oswajanie powiadomień o harmonogramie spotkań wysyłanych przez iCal podczas planowania spotkania z wieloma uczestnikami, ale wygląda na to, że można go użyć do lepszej konfiguracji wiadomości e-mail wysyłanych przez iCal

http://cleancutcode.com/calendarbar/

  • Śledzi to Twoje kalendarze (iCal lub bezpośrednio Google) i używa warczenia, aby ostrzegać o nadchodzących wydarzeniach. Użyj tego, jeśli chcesz wyłączyć wiadomości e-mail, wyłączając wszystkie alerty iCal, a następnie konfigurując tę ​​opcję, aby otrzymywać alerty na komputerze Mac, które chcesz otrzymywać na ekranie.

+1 dla CalendarBar, używam go cały czas i jest niesamowity!
binarybob

4
„iCal -> Preferencje -> Zaawansowane -> Wyłącz wszystkie alarmy” nie jest dostępny w systemie Mac OS X 10.8, o ile wiem.
pauldoo

Cholera ... Clean Cut Code został zamknięty i zakończył działanie CalendarBar
Diego Mijelshon

@pauldoo: ... i opcja nie wróciła również w OS X 10.9 „Mavericks”. Co za szkoda.
Laryx Decidua

Również nie w MacO 12.12 „Sierra”.
Matt

3

o ile rozumiem iCal, po stronie „odbiorców / subskrybentów” zajmuje się aktualizacją wiadomości e-mail (a nie po stronie „nadawców / osób zmieniających”) ...

aby NIE otrzymywać powiadomień e-mail o zaktualizowanych wydarzeniach z subskrybowanego kalendarza, odznacz „Wydarzenia wpływają na dostępność” w tych „informacjach” kalendarzy (Mac OS X.7 i X.8: iCal -> menu rozwijane kalendarzy -> kliknij prawym przyciskiem myszy w subskrybowanym kalendarzu -> wybierz „pobierz informacje” z menu kontekstowego -> odznacz „wydarzenia wpływają na dostępność”)

ten rodzaj logiki dostępności ma sens, gdy się nad tym zastanowić ... problem polega na tym, że „wydarzenia wpływają na dostępność” są domyślnie zaznaczone dla każdego nowo subskrybowanego współdzielonego kalendarza

Oto zrzut ekranu okna informacji o kalendarzu: https://discussions.apple.com/message/20506464#20506464


wydaje się, że to działa, ale problem polega na tym, że ustawienie jest resetowane tak często. Odznaczam go, a potem jakiś czas jest sprawdzany ponownie, więc znów otrzymuję e-mail. Czy wiesz, jak zapobiec ponownemu sprawdzaniu?
Ciprian Tomoiagă

3

Utworzyłem filtr w Gmailu, aby usunąć te e-maile z alertami.

To nie jest idealne rozwiązanie, ale chcę otrzymywać powiadomienia w iCal, a także chcę otrzymywać powiadomienia e-mail z Kalendarza Google. Spełnia oba te wymagania, ale zdecydowanie jest to obejście.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.