Czy adapter wyjściowy HDMI 2 iPada działa z nowym iPadem?


2

Byłem wczoraj w sklepie Apple i chciałem kupić adapter HDMI out do mojego nowego iPada. Oe pracowników powiedziało, że muszą czekać, ponieważ dostają nowsze na nowego iPada, który powinien lepiej obsługiwać wyświetlacz siatkówki.

Czy to naprawdę prawda, że ​​adapter robi różnicę? Czy HDMI nie będzie HDMI? Czy adapter wyjściowy HDMI 2 iPada działa z nowym iPadem?

Odpowiedzi:


2

Opierając się na komentarzach dotyczących nowego adaptera w sklepie internetowym Apple , adapter HDMI 2 do iPada nie jest w pełni obsługiwany przez nowy iPad:

Czy to nowy adapter AV HDMI?

Jest to dokładnie nowy produkt z kompatybilnością z nowym iPadem.

Jeśli spróbujesz użyć poprzedniego adaptera na nowym iPadzie, pojawi się komunikat „To akcesorium nie jest obsługiwane”

Domyślam się, że nowa rozdzielczość ekranu nowego iPada doprowadziła do tej niezgodności. Poza tym w przypadku starego adaptera najlepsze było 720p, w nowym ulepszono go do 1080p.


1

Też miałem to pytanie i wypróbowałem je. Mój adapter działa bezbłędnie, tak jak kiedyś z iPadem 2. Jedyne, o czym mogę myśleć, to „lepsza” kompatybilność z nową rozdzielczością siatkówki. „Lepszy” pod względem, będzie się zmniejszał lepiej, ponieważ nowa rozdzielczość jest wyższa niż w moim telewizorze ^^.


1
Czy wyświetla 1080p, czy 720p, tak jak w iPadzie 2?
Kyle Cronin

To dobre i trudne pytanie, odkąd jestem w biurze. Właściwie tego nie sprawdziłem. Sprawdzę to, kiedy dotrę do domu.
1amtoo1337

0

Aby odpowiedzieć na twoje pierwotne pytanie, tak. Adapter działa z nowym iPadem, ponieważ kabel opisano w Apple Store :

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Co do drugiej części twojego pytania, jedyną myślą, jaką mogę pomyśleć o Mirroring. Oczywistym jest, że ekran siatkówki może odwzorować więcej szczegółów niż ekran zwykły. Ale sądzę, że pracownik Apple Store jest bardziej poinformowany niż ja, więc wybrałbym jego odpowiedź.


1
Ostrożnie, to nowy adapter. Spójrz na sekcję pytań.
Kyle Cronin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.