Jak mogę wygenerować wersję chronionego pliku PDF bez hasła?


11

Mam plik PDF, który został zabezpieczony hasłem. Znam hasło W naszym przypadku jedynym hasłem jest ochrona pliku PDF podczas przesyłania wiadomości e-mail. Teraz, gdy mam plik PDF, chciałbym usunąć hasło, ponieważ denerwujące jest to, że muszę je wyszukiwać i wpisywać za każdym razem, gdy chcę użyć pliku PDF.

W wersji zapoznawczej Pre-Lion byłem w stanie wydrukować i „Zapisz jako PDF”, aby utworzyć kopię pliku, który nie miał hasła. Jednak gdy próbuję tego samego manewru w programie Lion, wpis „Zapisz jako PDF” jest wyszarzony.

Czy jest jakieś inne oprogramowanie (najlepiej bezpłatne), które pozwala mi zapisać plik PDF bez hasła? Czy mogę jeszcze coś zrobić, aby włączyć podgląd w „Zapisz jako PDF”?

Odpowiedzi:


10

Otwórz dokument w podglądzie, wybierz Plik> Duplikuj, wprowadź lokalizację pliku i zapisz kopię.

Możesz zrobić podobnie z Plik> Eksportuj.


Ciągle pyta mnie o hasło: „Bez hasła właściciela nie masz uprawnień do kopiowania tego dokumentu”. Jestem na Mountain Lion, btw.
ilight 30.04.13

3
Nie działa dla mnie. Obejście, które faktycznie działa: Otwórz plik PDF w przeglądarce Chrome (lub Firefox), a następnie wydrukuj go jako plik docelowy w formacie PDF.
Nitish Upreti

1
@NitishUpreti na miłość boską dodaj to jako odpowiedź. To całkowicie dla mnie zadziałało. Użyłem Chrome btw.
JoeMoe1984,

6

Obejście (dla większości osób): Otwórz plik PDF w przeglądarce Chrome (lub Firefox), a następnie wydrukuj go jako plik docelowy w formacie PDF.


1

wypróbuj opcję „drukuj do pliku” :-)


działa na Ubuntu 12.04, przeglądarce chromu
Suriya
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.