Jak sprawić, aby mój 27 ”iMac i mój 27” Thunderbolt wyświetlały tę samą wysokość?


14

Używam zewnętrznego 27-calowego wyświetlacza Thunderbolt z moim 27-calowym komputerem iMac i chcę, aby iMac i wyświetlacz miały tę samą wysokość. Domyślnie ekran Thunderbolt jest około cala krótszy niż iMac, co jest dość denerwujące.

Jestem pewien, że ten problem ciągle się pojawia. Czy jest jakieś rozwiązanie na wyrównanie wysokości? Jestem otwarty na coś tak hackującego jak „ta książka ma odpowiednią wysokość - umieść ją pod wyświetlaczem”.

Odpowiedzi:


18

Polecam kupienie tej książki:

http://www.amazon.com/Life-Times-Thunderbolt-Kid-Memoir/dp/0767919378/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1330596630&sr=8-7

Ma dokładnie 1 cal grubości, umieść go pod monitorem.


Bonus: książki Brysona są zwykle dość zabawne.
Ian C.

3
Bill Bryson jest nie tylko kompatybilny z Thunderbolt. Podwójna wygrana.
Daniel

Tyle wygranej tutaj!
bmike

3
To naprawdę nie działało - książka jest o około 0,3 cala za cienka (czy chciałeś polecić twardą okładkę?). Na razie używam amazon.com/Making-Software-Really-Works-Believe/dp/0596808321 , czyli o około 0,25 cala za gruby lol!
Tom Lehman,

Tak, ups - według Amazona miękka okładka ma grubość 1 ", a twarda 1,2". Wygląda na to, że potrzebujemy kolejnej książki!
Tom Lehman,

13

Jeśli chcesz czegoś bardziej eleganckiego niż książka pod iMakiem, możesz dodać uchwyty vesa do swojego iMaca i wyświetlacza Thunderbolt, a następnie przymocować je do biurkowego lub ściennego regulowanego ramienia monitora. Istnieje wiele do wyboru, ale oto jedno zdjęcie poniżej, które daje przykład. Abyś mógł technicznie zamontować oba lub tylko jeden na stojaku VESA . Zwróć uwagę, że większość stojaków na monitory pozwala na bezstopniową regulację wysokości, kąta, obrotu w określonych zakresach.

Pamiętaj tylko o maksymalnej nośności wybranego mocowania VESA do monitora. 27- calowy iMac waży 11,2 kg lub ~ 24,7 LBS, a 27-calowy wyświetlacz Thunderbolt waży ~ 10 kg lub ~ 22,1 LBS bez dołączonych podstawek.

Apple Montors na uchwycie biurkowym Vesa


Uchwyt Ergotron Neo-Flex VESA jest niedrogi i niezawodny. Stoi na biurku i nie wymaga wiercenia ani skręcania. Sprawdź, czy mają wystarczająco duży model na 27-calowy monitor. ergotron.com

Oto odpowiedni model Neo-Flex. goo.gl/xbLSM Cena katalogowa wynosi 150 USD, ale możesz znaleźć ceny po obniżonej cenie. Zaletą jest to, że możesz podnosić lub obniżać wyświetlacz, przechylać go, a nawet obracać w dowolnym stopniu.

9

Wygląda na to, że produkt został stworzony dla tego zadania. Zapoznaj się z HiRise autorstwa Twelve South według recenzji MacWorld . Boom iMac and Display = Level.

HiRise autorstwa Twelve South: MacWorld

Twelve South, producent akcesoriów do komputerów Mac, wprowadził HiRise dla komputerów iMac , stojak, który pozwala użytkownikom podnieść monitory stacjonarne Mac na lepszy poziom oglądania.

Urządzenie o wartości 80 USD zostało zaprojektowane do obsługi wszystkich generacji komputerów Mac wyposażonych w stojak w kształcie litery L, w tym największych 27-calowych wyświetlaczy najnowszej generacji komputerów iMac. Sama podstawa wygląda trochę jak starszy dysk twardy w metalowej obudowie - przypomnienie dni, w których dyski i wyświetlacze były oddzielnymi elementami tego samego komputera.
3

Ostrożnie stuknij zewnętrzne „rogi” podstawy wyświetlacza Thunderbolt, aby zaakceptować gwintowane nóżki „poziomujące” powszechnie spotykane na spodzie stolików i szafek elektronicznych.

obraz samopoziomujących nóżek poziomujących
Źródło obrazu Edmund Optics . Podane tylko w celach informacyjnych.

Jeśli wiercenie w podstawie monitora nie jest dla Ciebie wygodne, możesz znaleźć samoprzylepne gumowe nóżki, które są wystarczająco grube, aby zapewnić odpowiedni wzrost.


To przerażające rozwiązanie!
Daniel

Boisz się kleju peel-n-stick? ;)
jaberg,

1
Te rzeczy pozostawiają po sobie resztki, które pozostaną na zawsze :-) Znacznie bardziej przerażające niż wiercenie w monitorze.
Daniel

1
Okej, w mojej obronie sugerowałem, żebyś mógł wiercić w podstawie monitora.
jaberg,

3

Kawałek sklejki (lub, jeśli to konieczne, dwie sklejki połączone razem) lub deska do krojenia wykonana z bambusa lub tworzywa sztucznego może zapewnić materiał na taśmy nośne. Możesz łatwo ciąć i szlifować te materiały za pomocą prostych narzędzi. Można również użyć twardego drewna, choć będzie trudniejsze do ukształtowania. Jakość dopasowania i wykończenia będzie zależeć od twoich umiejętności i cierpliwości, ale jeśli użyjesz jednego z bardziej miękkich materiałów, codzienna praca powinna dać coś, co zarejestruje się dobrze z trzech stóp.

Z drugiej strony, jeśli masz dostęp do routera CNC lub młyna Bridgeport , możesz obrabiać pion z litego bloku aluminium, aby uzyskać estetyczne rozwiązanie.

Możesz pójść o krok dalej, wysuwając pion w kierunku widza i włączając wycięte tace do przechowywania myszy, spinaczy itp.


A teraz myślę, że fajnie byłoby wziąć ten wydłużony aluminiowy pion i włączyć stację dokującą iPhone'a do przedniej krawędzi. Tyle możliwości.
jaberg

3

Wiem, że to stare pytanie / wątek, ale pomyślałem, że opublikuję je na wypadek, gdyby ktoś nadal szukał dobrego i taniego sposobu na osiągnięcie tego. Korzystam z książki od kilku lat i postanowiłem znaleźć lepszy i bardziej estetyczny sposób. Naprawdę nie podoba mi się wygląd trybun, które są dostępne w tym konkretnym celu. Myślę też, że dostępne stojaki są zbyt drogie jak na to, czego chciałem. Właśnie rozwiązałem problem na dobre i za jedyne 9 USD. Zamówiłem te:

4 duże, bardzo wysokie zderzaki z gumowymi nóżkami # 2-1 "HX 1,10" W - wyprodukowane w USA - wytrzymałe - nie znakują mebli, stołów, krzeseł, biurek, ławek, sof, skrzyń i innych dużych przedmiotów.

Zmierzyłem książkę, której użyłem do podniesienia wyświetlacza, i znalazłem najbliższą rzecz na Amazon (powyżej). Mam je dzisiaj i działają idealnie. Właśnie umieściłem je pod wyświetlaczem w czterech rogach i nie mogę być z tego bardziej zadowolony.

Pic1

Pic2


1
To jedno z lepszych rozwiązań. Och ... i witaj!
Allan

Dzięki za powitanie @Allan!
Jestered

2

wprowadź opis zdjęcia tutaj

https://www.amazon.com/gp/product/B010E8N5E0/ref=oh_aui_detailpage_o07_s00?ie=UTF8&psc=1

Właśnie kupiłem 27-calowego iMaca i natknąłem się na ten problem, a niektóre stojaki na monitor za 24 USD, które kupiłem dla moich 27-calowych wyświetlaczy Thunderbolt kilka miesięcy temu, działają idealnie. Stojaki podporowe są 3-częściowe, 2 plastikowe i niektóre gumowe nóżki. Usunąłem jeden z plastikowych wsporników na stojaku, którego używam do komputera iMac, i opuściłem ten monitor idealnie, tak jak pozostałe 2, które używają obu elementów.


Witamy, aby zapytać inaczej! Rozwiązanie brzmi jak dobre, ale zdjęcie ogólnych monitorów odbiera odpowiedź. Umieszczenie zdjęć z rzeczywistej konfiguracji znacznie poprawi odpowiedź. +1 w każdym przypadku za kreatywne, niedrogie rozwiązanie.
Allan

0

Właśnie zobaczyłem ten post, ponieważ szukałem odpowiedzi na to samo pytanie. Odkryłem, że dwa stare dyski stacjonarne ładnie pasują obok siebie pod 27-calowym monitorem piorunowym. Podnosi go prawie idealnie dzięki ekranowi iMac i zapewnia dużą stabilność.


-2

To taki ogromny nadzór ze strony zespołu projektantów jabłek, ja sam używam książek do podtrzymywania wyświetlacza, po prostu musiałem znaleźć odpowiednią kombinację.

Powodzenia

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.