Jak sprawdzić, ile prądu może dostarczyć port USB komputera Mac?


Odpowiedzi:


9

Artykuł w bazie wiedzy Komputery i wyświetlacze Apple: Zasilanie urządzeń peryferyjnych przez USB zawiera kilka ogólnych wskazówek i ilustruje użycie Profilu systemu (Informacje o systemie w Lionie) w celu dostarczenia informacji o wyjściu (zgodnie ze specyfikacją) portów USB komputera Mac.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli chcesz przetestować rzeczywiste napięcie wyjściowe danego portu USB na pojedynczym komputerze Macintosh przy danym obciążeniu, musisz użyć urządzenia testowego. ( Obwód testowy USB )


Dokładnie tego szukałem. Byłoby dobrze, gdybyś mógł dołączyć odpowiedni zrzut ekranu do swojej odpowiedzi (do późniejszego wykorzystania, jeśli zewnętrzny link się zepsuje).
Rabarberski

W końcu sam dodałem zrzut ekranu.
Rabarberski

6

Po prostu otwórz O tym Macu -> Więcej informacji ... i przejdź do USB po lewej stronie System Profiler. Dostaniesz prąd (teraz moc lub napięcie) w milliAmpere, ale myślę, że to jest to, co musisz wiedzieć. Na przykład

USB Receiver:

 Product ID:    0xc52b
 Vendor ID:    0x046d (Logitech Inc.)
 Version:     12.00
 Speed:      Up to 12 Mb/sec
 Manufacturer:   Logitech
 Location ID:   0xfa130000 / 6
 Current Available (mA):  500
 Current Required (mA):  98
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.