Jak wyświetlić standardowe wyjście w aplikacji Mac przekonwertowanej ze skryptu powłoki?


0

Skrypt powłoki można łatwo przekonwertować na aplikację Mac, jak sugerowano tutaj . Ale jestem w stanie zobaczyć wynik działania skryptu (lub aplikacji na Maca) po zakończeniu skryptu i wydaje się, że nie ma łatwego sposobu, aby zobaczyć standardowe wyjście, tak jak to robilibyśmy podczas uruchamiania skryptu w terminalu. Obecnie kieruję standardowe wyjście do pliku tekstowego i przeglądam ten plik za pomocą jakiegoś edytora, takiego jak wysublimowany tekst. Ale nie podoba mi się sposób, w jaki to robię i szukam bardziej przyzwoitego sposobu. Czy jest szansa, że ​​mogę uruchomić terminal, aby wyświetlić standardowe wyjście?


Jeśli używasz terminala do przeglądania, nie chcesz aplikacji. Zauważ, że w podobnym stanie system Windows nie ma standardowego wyjścia. Aplikacje GUI po prostu nie generują tekstu dla użytkownika. Jeśli tak, dodajesz wino do gui. Po prostu nie jestem jasne, dlaczego chcesz tutaj GUI.
Mark

@ Mark Umm, cały wysiłek włożony w to, aby uniknąć użycia terminalu do uruchomienia skryptu. Napisałem skrypt dla niektórych nieterminalnych użytkowników. Więc wszystko opakowałem w aplikację. W ten sposób mogą po prostu uruchomić aplikację i nie przejmować się poleceniami terminalu. Jednak jednocześnie chcę, aby mogli zobaczyć wynik skryptu, aby wiedzieli, jak długo muszą czekać.
huangzonghao
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.