wyłącz klucz systemu Windows równolegle 14


2

Po naciśnięciu CMD menu startowe wielokrotnie otwiera się.

To naprawdę denerwujące, więc muszę to zatrzymać.

Jak wyłączyć klucz Windows w Parallels 14 ??


To jest właściwie problem z Windows i możesz zadać pytanie tutaj: superuser.com . To nie jest problem z Parallels.
Steve Chambers,

Nie zgadzam się, klawisz Windows jest obecnie mapowany na klawisz polecenia. Jeśli mogę to odwzorować, coś niejasnego, to się nie stanie. Nie mam pojęcia, jak to
zmienić, a GU

Strona 66 instrukcji.
Tetsujin,

Odpowiedzi:


0

Otwórz Parallels Desktop i przejdź do Preferencje> Skróty> Windows 10 (lub jakkolwiek nazywa się twoja maszyna wirtualna, w sekcji Maszyny wirtualne na pasku bocznym). Dodaj nowy skrót klawiaturowy i zamapuj cmdklawisz ctrllub coś innego niż win.

Spowoduje to definitywne zatrzymanie otwierania menu Start za każdym razem, gdy naciśniesz cmdklawisz indywidualnie, ale nie jestem pewien, jak wpłynie to na inne skróty korzystające z klawisza Windows.


Pan. Jestem ci winien piwo, które doprowadzało mnie do szału.
dagda1

Podobnie! Zabawne jest to, że nigdy nie przyszło mi do głowy, że to zachowanie można nawet zmienić, dopóki nie natknęłam się na to pytanie. Ale potem pomyślałem „hę, zastanawiam się, co się stanie, jeśli po prostu ponownie przypisam klawisz Command do czegoś innego”. Używam go w ten sposób od dwóch dni i wydaje się, że nie wpływa to na żadne inne skróty klawiaturowe, które zawierają klawisz Command, a jedynie pojedynczy klawisz. Właśnie tego chciałem!
daGUY
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.