Błędnie wpisany adres e-mail iCloud. Chcesz utworzyć nowy adres e-mail iCloud


4

Popełniłem głupi błąd podczas tworzenia mojego adresu e-mail iCloud. Wystąpił błąd pisowni, którego nie złapałem. Teraz mój e-mail iCloud jest dla mnie nie do przyjęcia z tym błędem pisowni. Rozumiem, że nie można edytować adresu e-mail.

Przedmioty: Mam iPoda Touch, iPoda, iPhone'a i iPada.

AppleID: Mam tylko jeden. NIE jest to niezgodność adresu e-mail iCloud z AppleID.

Domyślny adres e-mail: jest poprawny i NIE jest to mój identyfikator iCloud.

Dotychczasowe działania:

  1. na stronie apple.com, w ramach zarządzania kontem, usunąłem zweryfikowanego e-maila iCloud.

  2. na iPadzie, w ustawieniach / icloud kliknąłem „usuń konto” z opcją dodawania, aby usunąć wszystko zamiast „zachowaj na iPadzie”

Wyniki: / fail. Kiedy ponownie aktywuję iCloud na iPadzie, ustawienia automatycznie powracają do niedopuszczalnego e-maila iCloud z błędnie wpisanym / błędnie napisanym identyfikatorem.

W czym potrzebuję pomocy: Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi zidentyfikować sposoby wykonania następujących czynności:

  1. usuń stary identyfikator iCloud, którego nie chcę

  2. utwórz nowy identyfikator iCloud (abc@me.com)

  3. powiąż nowy identyfikator iCloud z moim AppleID i wszystkimi moimi urządzeniami iDevices


1
Mogłem coś przeoczyć, ale gdzie w dotychczasowych krokach utworzyłeś prawidłowy adres e-mail?
nohillside

Czy próbowałeś już skontaktować się z pomocą techniczną Apple?
Matt

Odpowiedzi:


3

Istnieją dwa różne sposoby rozwiązania tego problemu.

Pierwszy do samopomocy. Jeśli nie zweryfikowałeś adresu e-mail, w którym prawdopodobnie możesz wrócić i go zmienić. O ile nie utworzyłeś tego identyfikatora Apple ID kilka godzin temu i nie możesz od niego odejść i po prostu utworzyć drugi, który jest poprawny, Apple poprosi o wiele innych informacji, takich jak urodzinowe pytania zabezpieczające, aby wziąć pod uwagę Acacian, które pozwoliłyby Ci zmienić jedna informacja, która jest zła.

Drugim jest zaangażowanie obsługi klienta Apple. Strona pomocy technicznej Apple przekieruje Cię do personelu obsługi konta iCloud i zwykle będzie to formularz internetowy, w którym możesz umieścić swoje poprawne dane kontaktowe i wyjaśnić popełniony błąd. Mogą być w stanie pomóc ci w rzeczach, których nie możesz zrobić dla siebie. Ponadto, mówią w wielu językach i często mogą lepiej Cię uczyć o twoich opcjach, niż jest to możliwe w przypadku ogólnej procedury w Internecie.


1

Chyba że źle zrozumiem problem, myślę, że możesz edytować swój adres e-mail:

  • Zaloguj się do iCloud.com
  • W prawym górnym rogu ekranu głównego kliknij swoją nazwę.
  • W wyświetlonym oknie dialogowym kliknij pole AppleID, które zawiera kontaktowy adres e-mail. Pojawi się nowa strona internetowa.
  • Kliknij link Zarządzaj kontem po prawej stronie tej strony.
  • Zaloguj się (ponownie) na tej stronie przy użyciu tych samych poświadczeń (e-mail i hasło). Zarówno twoje imię, jak i adres e-mail zostaną przedstawione wraz z linkiem do ich edycji. Po lewej stronie tej strony będą linki do edycji hasła i innych informacji o koncie.

0

Przepraszamy za nieszczęście, jest to bardzo wymagana funkcja, zwłaszcza, że ​​w wersji beta programisty nie było potwierdzenia adresu e-mail. Wszystko, co możesz zrobić, skontaktuj się z Apple i powiedz, że ludzie tego chcą, i miej nadzieję, że to zaimplementują, tak jakby w końcu zaimplementowali, jak usuwanie zdjęć z fotostreamu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.