Moja klawiatura (klawiatura numeryczna) zastępuje wszystko


1

mam Prochowiec mini z High Sierra (10.13.4) z Klawiatura Windows (ma numer).

Przez długi czas wszystko poszło dobrze, ale kilka miesięcy temu miałem duży problem: w wielu aplikacjach (kalkulator, Excel itp.), Gdy chcę napisać na przykład „567” z numer, pchnięty numer nadpisuje ostatni numer . Więc jeśli pchnę 5, 6 i 7, to zamiast „567” pokazuje po prostu 7 (ponieważ 6 nadpisuje 5, a 7 nadpisuje 6).

W niektórych aplikacjach działa dobrze , na przykład w TextEdit lub Firefox ...

Prawdopodobnie po prostu nacisnąłem skrót klawiaturowy, który spowodował ten problem, ale to naprawdę sprawia, że ​​oszaleję. Czy mógłbyś mi pomóc?

Dziękuję Ci bardzo!


1
Pierwszym testem byłoby wypróbowanie innej klawiatury. Chociaż klawiatury Windows mają klawisz Insert, jestem pewien, że komputery Mac nie wiedzą, jak na to odpowiedzieć.
Tetsujin

1
Próbowałem teraz starej klawiatury (z klawiaturą numeryczną) i dzięki temu działa dobrze ... Nie rozumiem tego, ponieważ na mojej normalnej klawiaturze w niektórych aplikacjach działa dobrze, więc sama klawiatura nie może być problemem
Imre

BTW, to moja normalna klawiatura (z problemem): „HP SK-2028” i.ebayimg.com/images/i/253037003291-0-1/s-l1000.jpg (ale moje ma węgierskie litery)
Imre
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.