Kompresuj PDF z regulowanym współczynnikiem


Odpowiedzi:


43

Jak wspomniał Guy , ColorSync Utility jest tym, czego szukasz. Dla mnie standardowa kompresja to także zbyt mała rozdzielczość i zbyt stratna kompresja. Dlatego stworzyłem nowy filtr w ColorSync - który następnie staje się dostępny np. W podglądzie: Rozdzielczość 200 dpi, jakość JPEG ~ 75%

Krok 1: Otwórz Narzędzie ColorSync i utwórz nowy filtr, taki jak poniżej

Zrzut ekranu: Nowy filtr ColorSync

Powyższe ustawienia dają mi pliki o akceptowalnym rozmiarze i przyzwoitej jakości (np. Do wysłania pocztą e-mail)

Krok 2: Otwórz plik PDF w podglądzie, wybierz polecenie Plik> Eksportuj, kliknij menu podręczne Filtr kwarcowy, a następnie wybierz odpowiedni filtr (w tym przypadku „Zmniejsz rozmiar pliku 200dpi”)

Podgląd Apple, eksport PDF


Edytuj 2011-12-18: Wydaje się, że Lion nie jest tak prosty w kwestii integracji Preview. Zobacz tutaj :

Wystarczy skopiować filtr z / Users / YourName / Library / Filters / to / Library / PDF Services /, a dostosowany profil powróci do podglądu.


W MacOs Mojave 10.14.1 ustawienia są pokazane jako nieregulowane, więc musisz skopiować filtr.
mrgloom,

Nie przekonuje mnie potrzeba przeniesienia Filtry do Lwa, a na pewno nie ma takiej potrzeby w Mountain Lion. Filtry utworzone przez użytkownika powinny działać poprawnie w <user> / Library / Filters. Posiadanie filtru w usługach PDF oznacza, że ​​pojawi się on w przycisku PDF w menu drukowania.
benwiggy

Na wypadek, gdyby ktokolwiek był zdezorientowany, jak stworzyć ustawienie, które można regulować. Użycie przycisku + nie zadziała, zamiast tego musisz kliknąć trójkąt obok istniejącego filtra, a następnie użyć opcji „Duplikuj filtr”.
mdomino

6

Ach! Okazuje się, że można dokładnie dostroić filtr kwarcowy, którego używa Preview. Może to być szybszy sposób kompresji:

To jest z recenzji PDFCompress na Macupdate.com:

Dzięki filtrom kwarcowym możesz przejąć całkowitą kontrolę nad procesem kompresji. W Leopardzie (być może Tiger lub wcześniejszym, nie pamiętam), w folderze Utilities znajdziesz „ColorSync Utility”. Za pomocą tego programu możesz stworzyć własne filtry kwarcowe, które pozwalają ci kompresować pliki PDF tak, jak uważasz. Po uruchomieniu programu ColorSync Utility zobaczysz, jak Apple zaprogramował filtr kwarcowy „Zmniejsz rozmiar pliku”, który widzisz w podglądzie. Niezwykle łatwo jest stworzyć własny filtr, modelując go na filtrze Apple. Przejdź do strony, aby uzyskać szybki samouczek. Ponadto jakiś miły facet na forach dyskusyjnych Apple umieścił kilka gotowych filtrów, które można pobrać, które robią to samo. W kolejnym plakacie opublikowano nawet kod AppleScript i zalecenia Automatora, aby kompresja plików PDF była szybka! Sprawdź więcej na ten temat. Szczęśliwego zmniejszania plików PDF!


2
Zarzuty udostępniają link do dodatkowych filtrów.
sorin,


-1

Aby skompresować plik PDF przy użyciu niektórych ustawień, możesz użyć zestawu narzędzi PDF + . Kiedyś było to 2 USD, ale obecnie jest bezpłatne. Nie pozwala na regulację współczynnika, ale ma określone ustawienia 150 lub 72 dpi.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.