Jak mogę uzyskać przypomnienia o aktywności w stylu Apple Watch na iPhonie / iPadzie


2

Przykład: watchOS przypomina użytkownikom, że „Czas stać!”.

Czy jest jakiś sposób na wykorzystanie domyślnych aplikacji dostarczanych przez Apple, aby otrzymywać te powiadomienia na urządzeniach z iOS?

Domyślna aplikacja przypomnień jest nieco zbyt nużąca, dlatego aplikacje innych firm wymagają regularnego otwierania, aby zapobiec wyłączaniu powiadomień.

Najlepiej można to zrobić bez posiadania zegarka Apple Watch, ale zaakceptuję odpowiedź, która wymaga takiej odpowiedzi, jeśli nie ma innych opcji.


Myślę, że nie jest to możliwe na iPhonie z domyślnie zainstalowanymi aplikacjami. Jedynym sposobem na uzyskanie tych powiadomień wydaje się być zegarek Apple Watch.
Jules

Odpowiedzi:


1

Na razie myślę, że będziesz musiał kupić zegarek Apple lub zajrzeć do aplikacji innych firm.


Czy możesz dodać trochę informacji o tym, co próbowałeś, co doprowadziło cię do tej odpowiedzi?

Niestety nie jest to funkcja systemu operacyjnego. Nie można na przykład skonfigurować przypomnień ani żadnej innej domyślnej aplikacji na iOS, aby wykrywać, gdy siedzisz zbyt długo. Jedynym sposobem będzie aplikacja innej firmy.
mały malutki mężczyzna,

0

Nie ma możliwości zaimplementowania tego w systemie iOS bez aplikacji innych firm.

Wygląda na to, że jest tu dobra aplikacja innej firmy .

To przypomina ci o stanie w biurze. To jest darmowe. Otrzymujesz niestandardowe alarmy w biurze i możesz ustawić, kiedy chcesz wstawać w odstępach czasu.

Jest tu także inna aplikacja . Jest to podobne do drugiej aplikacji, ale ta nie wydaje się być tak popularna.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.