Cała zawartość w iBooks zniknęła


2

Tytuł jest samo-wyjaśniający. Naprawdę nie zrobiłem nic specjalnego, wszystkie epuby, pliki PDF itp. Zniknęły. Uruchomiłem ponownie komputer, ten sam wynik. Użyłem go tylko z mojego MacBooka, bez iPhone'a, iPada lub czegokolwiek innego.

Sprawdziłem wehikuł czasu w username>library>contents>com.apple.BKAgentService>data>documents>ibooks>books i co dziwne, mogłem znaleźć książki dopiero od wielu miesięcy i nie wcześniej. Co najmniej ostatnie 3-4 kopie zapasowe tego folderu były puste, co jest szalone, ponieważ używam iBooków każdego dnia i na pewno tak nie było do tej pory.

Przywróciłem te książki, kopiowałem je i wklejałem w chwili obecnej username>library>contents>com.apple.BKAgentService>data>documents>ibooks>books folder, ale bezskutecznie.

To takie dziwne, ponieważ mówimy o setkach książek!

Czy istnieje standardowa głupia rzecz, której nieświadomie mogłem dokonać? Co jeszcze mogę spróbować rozwiązać?

Odpowiedzi:


1

Moim pierwszym instynktem byłoby wylogowanie się ze sklepu iBooks i ponowne zalogowanie. Możesz to zrobić w następujący sposób:

  1. Uruchom iBooks
  2. Przejdź do sklepu & gt; Wyloguj się
  3. Odczekaj około 30 sekund, a następnie przejdź do Sklepu & gt; Zaloguj...
  4. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło
  5. Kliknij Zaloguj
  6. Kliknij Zaczynać
  7. iBooks powinny teraz wypełniać wszystkie Twoje książki, pliki PDF itp.

spróbowałem, ale nic. to takie dziwne. w końcu przywróciłem folder z timemachine i otworzyłem wszystkie epuby naraz, więc automatycznie powróciły na swoje miejsce w ibookach. złożyli się nawet w kolekcjach, które założyłem. dzięki za wkładanie tego gościa.
ineedhelplol
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.