Jak importować stare archiwum e-mail Exchange do Apple Mail?


0

Mam archiwum starych e-maili z poprzedniego projektu, nad którym pracowałem. W ramach tego projektu otrzymałem własny adres e-mail Exchange, a następnie mam mnóstwo e-maili, dla których utworzyłem archiwum. Ten stary adres i konto Exchange są zamknięte. Jak mogę zaimportować wszystkie wiadomości e-mail do Apple Mail lub Gmail?


1
Czy masz na myśli .ostplik? Jeśli nie, to jaki to format „archiwizowania”? Czy archiwum zostało utworzone za pomocą Microsoft Outlooka czy innego klienta poczty?
jaume

Dziękuję za odpowiedź. Tak, mam plik ost utworzony z programu Outlook. Mam również wszystkie wiadomości e-mail, które wciąż znajdują się w mojej poczcie Apple Mail od czasu połączenia konta. Mogłem je wyeksportować z Apple Mail. Chcę po prostu usunąć stare konto Outlook, kiedy skończę.
Skwiercz

Czy mogę po prostu przenieść wszystkie wiadomości e-mail z jednej skrzynki pocztowej do drugiej? Następnie usunąć konto?
Skwiercz

1
Spójrz na to - mam nadzieję, że to pomoże.
Seamus

Dzięki. To pomaga! Jest w toku, więc mam nadzieję, że mi się uda. Byłem w stanie zrobić archiwum mbox skrzynki pocztowej Exchange, a następnie zaimportować ją z powrotem do mojej skrzynki pocztowej i wreszcie przenieść wiadomości e-mail do skrzynki pocztowej, gdzie chciałem. Wygląda na to, że największą wadą jest to, że powoli przechodzą z importu verrrrryyy. Mamy ponad 13 000 e-maili, a ruch się czołga ... ale wydaje się, że działa. dzięki za artykuł!
Sizzle
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.