Jak korzystać z klawiatury Mac na iPhonie z piorunem?


2

Szukam sposobu na pisanie na klawiaturze Maca i pisanie na iPhonie. Wiem, że istnieje wiele aplikacji Bluetooth, aby to zrobić, ale używam skryptu do pisania, a bluetooth nie przesyła kluczy wystarczająco szybko, dlatego dlaczego chciałbym to zrobić za pomocą pioruna.

Nie powinno to mieć znaczenia, ale jestem na:

macOS High Sierra i iOS 11

Odpowiedzi:


1

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby prawdopodobnie zakupienie adaptera oświetlenia na USB takiego jak ten w tym artykule Lifewire. Minusem jest to, że tego rodzaju adapter firmy Apple zwykle wiąże się z dość wysokimi kosztami. Dlatego poleciłbym rozejrzeć się po Amazonce w poszukiwaniu podobnego rozwiązania, takiego jak to, ale koniecznie sprawdź recenzje!

Mam nadzieję, że pomogło.

Z pozdrowieniami, Tom


Czy na pewno to zadziała z klawiaturą? Dodatkowo, tylko sugestia, ponieważ jesteś nowy: Kiedykolwiek sugerujesz jakiś produkt, który kosztuje pieniądze, chcesz złożyć oświadczenie, że nie jesteś powiązany z firmą i nie odniesiesz korzyści finansowej (chyba że jesteś i w takim przypadku powiesz to ). W przeciwnym razie możesz zostać oznaczony jako spam.
JBis

Jestem pewien, że klawiatura będzie działać z tym adapterem i iPadem, jak podano w artykule, który połączyłem; jednak, chociaż nie jestem w 100% pewien, że to zadziała z iPhonem, nie widzę zbyt wiele powodów, dla których tak nie byłoby, ale nie mogę nic obiecać. Dziękujemy za uwagę dotyczącą dodania wyłączenia odpowiedzialności stowarzyszenia produktów.
Tom
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.