Głośniki monitora znikają z dnia na dzień


1

Podłączyłem się do monitora (34UC88-B) do mojego MacBooka Pro (koniec 2016 r., Bez paska dotykowego) przez złącze DisplayPort do USB-C. Monitor ma głośniki, których używam, gdy jestem do niego podłączony.

Wszystko działa dobrze, gdy działa. Brak problemów z wyświetlaczem lub dźwiękiem.

Jednak po odłączeniu monitora od MacBooka lub pozostawieniu go na noc i zalogowaniu się rano do komputera, głośniki monitora znikają z Preferencji dźwięku, a dźwięk pochodzi tylko z wewnętrznych głośników mojego Macbooka.

Próbowałem odłączyć monitor i ponownie podłączyć i wyłączyć monitor. Nic nie działa.

Jedyną czynnością, która działa, jest ponowne uruchomienie MacBooka. Po ponownym uruchomieniu mogę ponownie zobaczyć głośniki monitora w preferencjach dźwięku i mogę bez problemu przejść do nich.

Naprawdę denerwujące jest ponowne uruchamianie komputera przy każdym odłączeniu lub wstaniu rano. Wylogowywanie się i wylogowywanie nie działa. Tylko ponowne uruchomienie. Jak to naprawić?

Przed ponownym uruchomieniem (monitor jest podłączony, a wyświetlacz działa): enter image description here

Po ponownym uruchomieniu: enter image description here

Nie wiem, czym jest Apowersoft_AudioDevice. Kiedy się przełączam, nie słychać dźwięku.


Kilka rzeczy .... to port Thunderbolt typu C (według LG). Pierwszą rzeczą, którą sprawdzę, jest to, że używasz kabla TB Type C. Czy próbowałeś skontaktować się z działem wsparcia technicznego LG? To brzmi jak problem z monitorem.
Allan

To displayport. Podłączyłem mój Macbook (usb-c) do monitora (DisplayPort) za pomocą złącza usb-c do DisplayPort. Nie wiem, jak to może być problemem z monitorem, ponieważ działa idealnie, gdy jest podłączony. Występuje tylko wtedy, gdy jest odłączony lub pozostawiony bezczynny. Głośniki nie są już rozpoznawane. Czy jest jakiś komentarz, który ręcznie uruchamia rozpoznawanie wszystkich dostępnych głośników?
Hemanth

@Hemanth znalazłeś kiedykolwiek rozwiązanie tego problemu? Mam dokładnie ten sam problem z moim monitorem LG 4k nad USB, na nowym bootie mój Mac rozpoznaje głośniki, na wszelki wypadek nie widzi ich wcale.
matthewrk
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.