Przełączaj okna aplikacji między komputerami


11

Czy istnieje sposób (co nie kosztują grosze), aby przełączać się pomiędzy oknami całej pulpitów z Option Tab? Nie między aplikacjami, ale między oknami.

Czyli: jeśli mam okno Chrome na pulpicie 1 i drugie na pulpicie 2, wystarczy Option Tab, że przejdę przez oba.


To wcale nie jest duplikat. Akceptowana odpowiedź wyraźnie stwierdza: „Działa to tylko wtedy, gdy wszystkie okna znajdują się w tej samej Przestrzeni”. Nie chcę klikać ani używać dwóch różnych skrótów, muszę tylko przełączać się między wszystkimi oknami we wszystkich przestrzeniach za pomocą klawiszy Alt + Tab. Być może nie ma żadnego rozwiązania, ale różni się to od stwierdzenia, że ​​już na nie udzielono odpowiedzi.
Luke Skywalker

Czy wiesz, że jest to płatna aplikacja?
Allan

Nie znam żadnej aplikacji, która spełnia te wymagania. Ta odpowiedź proponuje wiele aplikacji, ale darmowa nie robi tego, czego szukam.
Luke Skywalker


Właśnie to zauważyłem .... trochę kiepski. Może warto wysłać funkcję do Apple. W każdym razie istnieje natywne obejście. Jeśli pójdziesz do System Prefs -> Keyboard -> Shortcuts -> Mission Control, zobaczysz Move to Desktop Xi skrót do niego. Włącz je. Używaj ich, gdy chcesz przejść do okna na innym pulpicie. Tak długo, jak na tym pulpicie znajdują się okna, przełącza się na tę samą aplikację.
user14492

Odpowiedzi:


1

Niestety nie znam do tego skrótu klawiaturowego.

Ale za pomocą myszy lub gładzika wystarczy kliknąć ikonę aktywnej aplikacji w stacji dokującej. Jeśli ta aplikacja ma okna na różnych komputerach, każde kliknięcie spowoduje przejście do następnego pulpitu zawierającego niektóre okna tej aplikacji.


To działa, tak, ale też niezręcznie kłopotliwe jest przełączanie między klawiaturą i myszką, dlatego przede wszystkim jestem skrótem klawiaturowym!
Chris Cogdon,

@Chris Zgadzam się. Jeśli znajdziesz skrót klawiaturowy, chętnie o nim usłyszę! Tymczasem używam tego, ponieważ nie znam lepszego sposobu ...
CuriousFab
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.