Klucz Wi-Fi TP-Link USB nie wykryje żadnych sieci bezprzewodowych


1

To druga karta Wi-Fi, którą próbuję, więc jestem przekonany, że nie jest to karta, która nie działa poprawnie.

Mam macOS High Sierra działający w wersji 10.13.5 z TP-Link Archer T4UH z oficjalnymi sterownikami zainstalowanymi ze strony TP.

Wszystko wydaje się być sprawne, jednak bez względu na to, co robię, nie mogę wyświetlić sieci.

Używam Mac OS X w VM . Ale moim zdaniem nie powinno to mieć żadnego znaczenia.

Mijam usb dongle bezpośrednio do gościa. Nie ma już dostępu do tego urządzenia na hoście.

Oto, co widzę:

enter image description here

enter image description here enter image description here

enter image description here

Aktualizacja

Po użyciu starszej wersji OSx mam bezprzewodowy interfejs do pracy wewnętrznej.

enter image description here

Pokazuję moją konfigurację

enter image description here


1
Po prostu nie może wirtualizacja karty sieciowej w VirtualBox. Musisz użyć hosta, a następnie użyć jednego z wirtualnych * przewodowych kart sieciowych dostarczonych przez VirtualBox.
Allan

1
Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ nie dotyczy to sprzętu, oprogramowania ani usług Apple zdefiniowanych w Centrum pomocy .
Allan

1
Przekazuję urządzenie USB bezpośrednio do maszyny wirtualnej - Nie jestem pewien, czego nie zrozumiałeś w moim pierwszym komentarzu, ale nie możesz tego zrobić. . Innymi słowy, nie zadziała.
Allan

1
Po pierwsze, witamy w Ask Different! :) Zgadzam się z @Allan i podejrzewam, że twoje pytanie może wskazywać na problem XY. Oznacza to, że masz problem (X) i zdecydujesz, że rozwiązaniem jest Y, a kiedy nie możesz całkiem sprawić, że Y zadziała, przyszedłeś tutaj zadając pytanie dotyczące Y, a nie rzeczywistego problemu X. Wysłałem odpowiedz, aby spróbować wyjaśnić bardziej szczegółowo, co Allan wskazał ci, a może (miejmy nadzieję), że pomoże ci to osiągnąć ostateczny cel.
Monomeeth

1
@JamieHutber Dziękujemy za udostępnienie tego, co dla Ciebie działało. Jestem pewien, że to też pomoże innym! :)
Monomeeth

Odpowiedzi:


2

Jak wspomniał Allan w komentarzach, co próbujesz zrobić (a może w jaki sposób próbujesz podejść do tego) nie jest możliwe.

Załóżmy, że używasz Parallels (jeśli nie, to nie ma znaczenia - to tylko przykład). Załóżmy, że uruchamiasz Parallels na iMacu i zainstalowałeś Windows 10 na maszynie wirtualnej (ponownie, przykład - wiem, że mówisz o gościu OS X).

Teraz dla systemu gościa (niezależnie od tego, co to jest) uzyskać dostęp do Internetu lub sieci, to wymagania uzyskać dostęp do tej sieci za pośrednictwem hosta w jakiś sposób. Zazwyczaj będziesz mieć opcje użycia Udostępnione , Bridged lub Sieć host-only . Wszystkie z nich nadal wymagają, aby sieć (lub adapter) działała na komputerze głównym.

Kilka porad:

  • Jeśli twoim celem jest połączenie się z Internetem z komputera-gościa, nie użyłbyś Tylko hosta (lub równoważna) opcja.
  • Jeśli chcesz, aby Twoja maszyna wirtualna była traktowana jako samodzielny komputer w sieci i skonfigurowana w taki sam sposób jak rzeczywista, użyłbyś Sieć zmostkowana opcja. Dzięki temu gość może uzyskać dostęp do sieci i Internetu za pomocą adaptera, który podłączyłeś do Internetu (zakładając, że ustawiłeś to poprawnie na komputerze hosta). Aby być jasnym, adapter musi być zainstalowany, rozpoznany i uruchomiony na hoście!
  • Jeśli chcesz, aby Twój gość udostępniał wszystkie połączenia sieciowe dostępne na komputerze głównym (w tym w Internecie), wybierz Wspólna sieć (lub równoważna) opcja.

W moim przypadku zawsze używam opcji Shared Network w moich maszynach wirtualnych. Dzięki temu funkcja translacji adresów sieciowych (NAT) działa na maszynie wirtualnej i jest zwykle najbardziej niezawodną opcją (przynajmniej w moim doświadczeniu). Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy potrzebuję samodzielny maszyna wirtualna całkowicie oddzielona od Internetu, w którym to przypadku używałbym Tylko hosta opcja.


Dziękuję bardzo mono za odpowiedź. Wierzę, że brakuje mi mojego punktu, że mam zewnętrzny klucz Wi-Fi, który jest przekazywany przez USB do gościa. Zaktualizowałem moje pytanie z jasnymi obrazami tego problemu. Udało mi się połączyć z gościem i uzyskać inny adres IP od mojego hosta. Chociaż nie mogę połączyć się z portalem Wi-Fi moich prac, więc coś działa i zastanawiam się, dlaczego: D
Jamie Hutber
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.