Archiwizacja Office 365 za pomocą Apple Mail.App


0

Usługa Office 365 udostępnia program Outlook dla komputerów Mac, ale nie wszyscy korzystają (wprowadź tutaj sarkastyczny głos) wielkość (Koniec sarkastycznego głosu) produktów MS.

Z tego powodu jestem zmuszony do administrowania za pomocą MS Office w środowisku Mac. Mam mieszany wachlarz użytkowników, którzy odmawiają korzystania z programu Outlook 365, ponieważ jest to stwardnienie rozsiane ... Więc jestem w równowadze, aby wszyscy byli zadowoleni.

Problem polega na tym, że generalny użytkownik ma kilka koncertów w e-mailu poprzez wieloletnią karierę w tej firmie. Oznacza to, że w programie Outlook możemy pasywnie archiwizować, nawet jeśli jest to wyłącznie przeglądarka internetowa. Ponieważ niektórzy użytkownicy odmawiają kapitulacji i korzystania tylko z Apple Mail, korzystanie z Microsoft Archiving Mail System wydaje się nieskuteczne.

  1. Czy jedynym sposobem na utrzymanie aktywnego systemu archiwizacji?
  2. Czy jest to jedyny sposób, aby rozwiązać ten problem, tak aby istniała zasada ręcznego archiwizowania?
  3. Czy folder archiwum rzeczywiście pojawi się na komputerze Mac?

Zmarnowałem już trochę czasu, próbując dowiedzieć się, dlaczego MS i Apple nie chcą ze sobą współpracować, ale zaczynam schodzić w ciemną i niebezpieczną króliczą dziurę, a teraz cieszę się widząc światło słoneczne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.