Jak odrzucić wiele wielokrotności powiadomienia „Dysk nie został prawidłowo wysunięty” w systemie macOS?


21

Dzisiaj mam do czynienia z następującym problemem:

Niekończące się powiadomienia o wysunięciu

Czy jest jakiś sposób, żeby się ich pozbyć bez spędzania całego dnia na klikaniu, poza ptaszkiem Homera?

Uwaga: nie jest to kopia Jak usunąć wszystkie powiadomienia OS X jednym kliknięciem? , ponieważ powiadomienia w moim pytaniu w ogóle nie są wyświetlane w Centrum powiadomień, a zatem rozwiązanie w tym pytaniu nie działa w przypadku tego pytania.


Zredagowałem to pytanie, aby wyjaśnić, w jaki sposób różni się od tego oznaczonego jako duplikat - główną różnicą jest to, że połączone rozwiązanie nie działa w tym przypadku.
Ken Williams

Czy wiesz, co to powoduje? Mam nowy koncentrator USB z dołączonym dyskiem kopii zapasowej i dostaję to ...
GreenAsJade

Odpowiedzi:


31

Zacząłem zabijać procesy z „Notification” w ich nazwie, a kiedy uderzyłem w „NotificationCenter”, dym w końcu zniknął:

killall NotificationCenter

5
Ken, zrobiłeś mój weekend - zamierzam nazwać cię szczeniakiem! Mogę brzmieć głupio, krzycząc „Ken Williams!” w całym parku, ale jestem z tym dobry
Sean Chase

1
FWIW, pkill NotificationCenterdziała prawie tak samo. I wydaje się, że dobrze jest zrestartować proces później - jest to: /System/Library/CoreServices/NotificationCenter.app/Contents/MacOS/NotificationCenter &(Prawdopodobnie istnieje bardziej wyrafinowany sposób, aby to zrobić za pomocą pojedynczego sygnału restartu).
MarkHu

1
Legenda! Dziękuję Ci!
Benjamin Dale

3

Skrypt Apple z „oprogramowania jest fajny”, z 3 głosami w momencie pisania, w sugerowanym duplikacie pozbywa się wszystkich powiadomień „Dysk nie został prawidłowo wysunięty” w High Sierra (dodatkowo musisz zezwolić edytorowi skryptów na sterowanie komputerem w Preferencje dostępności, jak sugeruje post):

tell application "System Events"
  tell process "NotificationCenter"
    set numwins to (count windows)
    repeat with i from numwins to 1 by -1
      click button "Close" of window i
    end repeat
  end tell
end tell

Mam ten sam problem i nie znam korzystania ze skryptów na komputerze Mac. Czy ktoś może przeprowadzić mnie przez ten proces. Nie mogę ciągle naciskać przycisku zamykania, to mnie zabija.
user303817,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.