Aplikacja Przypomnienia nie pokazuje odznak


1

Z nową aplikacją Przypomnienia w systemie iOS 5 mam relację miłość-nienawiść.

Podoba mi się to, że wprowadzanie nowych elementów jest proste, a interfejs stopniowo ujawnia się, gdy stajesz się bardziej zaawansowanym użytkownikiem. Jednak nie spełnia najbardziej podstawowej funkcji - przypomina mi ważne rzeczy, które wprowadziłem.

Jak włączyć odznaki za należne przedmioty w Przypomnienia? Nie mogłem znaleźć ustawienia w preferencjach powiadomień.

Czy plakietki z przypomnieniami w ogóle obsługują?

Odpowiedzi:


1

Niestety tak się nie dzieje, nie: aplikacja Przypomnienia nie ma ani własnego okienka w aplikacji Ustawienia, ani żadnych ustawień dostępnych w samej aplikacji, a jej wpis w obszarze Powiadomienia nie ma opcji włączenia Odznak.

Tak więc przynajmniej w iOS 5.0.1, Przypomnienia nie wydają się obsługiwać tej funkcji.

Nie sugeruję poważnie, żebyś zmieniał aplikacje, ale jeśli Odznaki w aplikacji do todo to zabójcza funkcja, jestem także fanem Rzeczy .


Tak, w rzeczywistości byłem nadzieja aby przełączyć się z rzeczy do prostszej aplikacji, ale przypomnienia po prostu go nie odcinają.
Dan

0

Ostatnie wersje iOS (przynajmniej 8 i więcej) wszystkie odznaki wsparcia. Część Powiadomienia w Ustawieniach pozwala kontrolować je w taki sam sposób, jak inne aplikacje.

Wygląda jednak na to, że aplikacja jest trochę wadliwa:

  • Status ukończenia często nie jest synchronizowany z innymi urządzeniami (często odświeżając aplikację Kalendarz, ściągając listę kalendarzy, naprawia to).
  • Niektóre przypomnienia są wyświetlane na ekranie blokady (jeśli włączone), ale nie wyświetlają plakietki. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​dzieje się tak tylko w przypadku przypomnień opartych na lokalizacji.

Jak dotąd system iOS 10 wydaje się znacznie lepszy pod względem synchronizacji między urządzeniami
Sam Brightman
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.