Importuj / Wysyłaj Gmaila i Pracuj E-mail do iCloud Online?


1

Jestem nowym użytkownikiem Apple. Mam wiele identyfikatorów e-mail, a mianowicie:

  1. gmail.com
  2. mój e-mail w biurze

Chcę zaimportować moje stare i nowe wiadomości e-mail (zarówno biurowe, jak i gmail) do iCloud online. Mam zamiar usunąć moją gmail po tym i chcę wysłać moje e-maile biurowe z iCloud (najlepiej interfejsu internetowego) (jak w myname@myoffice.com i nie @ iCloud.com).

Obawiam się, że mam za dużo poczty, aby zaśmiecać mojego Maca, a ja po prostu chętnie przechowuję maile online i mam do nich dostęp za pośrednictwem interfejsu poczty internetowej iCloud (co ostatecznie sprawia, że ​​iCloud staje się moim e-mailem dla wszystkich moich e-maili).

Czy to jest możliwe? Jeśli nie, jakie są moje opcje?

Dzięki.

Odpowiedzi:


2

To jest możliwe! Aplikacja Poczta doskonale nadaje się do śledzenia więcej niż jednego konta e-mail, a także posiada funkcje reguł, więc jeśli martwisz się o bałagan, możesz ustawić je tak, aby automatycznie się usuwały. MacOS automatycznie usuwa także miejsce (jeśli pozwalasz na to, logo Apple w górę - & gt; Informacje o tym Macu - & gt; Pamięć) po pewnym czasie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.