Zapisywanie dokumentu Word bezpośrednio w Finderze


8

Kiedy próbuję „Zapisz jako…” dokument Worda, uzyskiwałem okno Findera, a następnie mogłem je zapisać w dowolnym miejscu. Zamiast tego otrzymuję krótką listę możliwych miejsc do zapisania. Co się stało z oknem dialogowym Findera?


Byłoby miło i łatwiej odpowiedzieć, gdybyś podał kilka podstawowych informacji, takich jak: - Jakiej wersji Mac OS używasz, Której aplikacji używasz (wiele aplikacji można zapisać jako ... dokument programu Word) Z jakiego komputera Mac korzystałeś? W każdym razie „Okno dialogowe Zapisz” NIE jest powiązane z Finderem i nigdy nie było (nawet w Mac OS 1.0 classic). W ostatnich dniach nazywa się to „dialogiem usług nawigacyjnych”. Mimo to - myślę, że odpowiedź Steve'a Chambersa jest poprawna.
Motti Shneor

Odpowiedzi:


18

Więc okno dialogowe Zapisz ... nie jest tak wysokie, jak kiedyś?

Apple domyślnie ukrywa strukturę katalogów, gdy po raz pierwszy zapisujesz dokument i wskazuje cię do katalogu ~ / Documents.

Aby odzyskać listę, kliknij strzałkę skierowaną w dół po prawej stronie nazwy pliku „Zapisz ...” lub „Zapisz jako ...”. Spowoduje to rozwinięcie okna dialogowego, aby pokazać strukturę katalogu i umożliwić nawigację do miejsca, w którym chcesz się udać.

Położenie strzałki skierowanej w dół:

zapisz jako strzałkę ujawnienia

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.