Awaria kopii zapasowej iDrive dla komputerów Mac


3

Otrzymałem wiadomość z mojej aplikacji Mac IDrive, że przez cztery dni nie było kopii zapasowej. Komunikat mówi, że najczęstszą przyczyną jest wyłączenie komputera Mac, ale mój komputer Mac jest zawsze włączony i podłączony. IDrive działa dobrze od miesięcy.

Obsługa IDrive zasugerowała, że zaktualizuję do wersji 3.5.1.5, ale to właśnie mam i nie odpowiedzieli dalej. W dziennikach nie ma żadnych wskazówek; na końcu jest napisane „Operacja tworzenia kopii zapasowej nie powiodła się” po wyświetleniu listy plików do wykonania kopii zapasowej. Zapłaciłem za usługi przez lata.

Czy istnieje inny sposób rozwiązania tego problemu niż żądanie kolejnego zgłoszenia do pomocy technicznej?


2
Widząc, że zapłaciłeś za to, chciałbym być na bieżąco z problemem z twórcą aplikacji.
Allan

Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ jest to podstawowe pytanie dotyczące obsługi klienta . Zobacz link do powyższego meta postu, aby dowiedzieć się, jak postępować, jeśli możesz edytować post, a jeśli wstrzymałeś, sprawdź go. Możesz także skontaktować się z twórcą oprogramowania, aby uzyskać pomoc dotyczącą ich produktu.
fsb

Moje oryginalne pytanie zostało zredagowane: „Czy ktoś jeszcze to ostatnio widział? Czy istnieje znana przyczyna i rozwiązanie?” Generalnie zakładam, że nie jestem jedynym, który ma konkretny problem i że ktoś miał ten sam problem i być może znalazł rozwiązanie. Twórca aplikacji nie odpowiada. Czy w Stack jest lepsze miejsce do zadawania pytań dotyczących obsługi klienta?
vonlost
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.