Dodawanie aplikacji do listy plików, które można udostępniać [iTunes]


1

Długo szukałem w Google „Dodawania aplikacji do listy plików, które można udostępnić”, ale niczego nie znalazłem.

Kiedy otwieram Udostępnianie plików w iTunes , widzę następujące aplikacje: wprowadź opis zdjęcia tutaj

Chcę dodać aplikację pocztową do powyższej listy. Czy ktoś może wskazać mi przewodnik, jak to zrobić?


Ta lista pokazuje tylko aplikacje obsługujące udostępnianie plików. Jeśli aplikacja jest zainstalowana na urządzeniu i nie ma jej na tej liście, nie obsługuje udostępniania plików za pośrednictwem iTunes. Może stosunkowo nowa aplikacja File może przybliżyć Cię do tego, czego chcesz? - Być może powinieneś dalej opisać, co chcesz się wydarzyć. Na przykład, czy próbujesz dodać e-maile do aplikacji poczty, czy próbujesz dodać pliki do aplikacji poczty, aby móc łatwo dołączyć je do wiadomości wychodzących?
Joonas

Dzięki @Joonas za Twój wkład! Miałem adres e-mail działający w programie Outlook [system operacyjny Windows] i pocztę [iPhone]. Zmieniłem adres serwera w programie Outlook, co prowadzi do utraty niektórych ważnych folderów i wiadomości e-mail. Z tego powodu próbuję uratować wiadomości e-mail z iPhone'a. Czy możesz podać mi jakieś wskazówki? z góry dziękuję!
Ayoub Falah

Przepraszam, ale niewiele o tym wiem. Korzystam z aplikacji pocztowej innej firmy. Być może zechcesz usunąć to pytanie i uczynić je nowym celem odzyskania tych e-maili. Możesz dodać więcej szczegółów do tego e-maila, na przykład jakiego protokołu używa ten e-mail: imap czy pop3? Wygląda na to, że używa pop3. Czy e-maile pojawiają się również w telefonie iPhone, ale nie na komputerze stacjonarnym?
Joonas

@Joonas, dziękuję za podpowiedź! patrz apple.stackexchange.com/questions/316598/…
Ayoub Falah
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.