Usuwanie urządzenia z Find iPhone


3

Kiedyś mój telefon i ktoś inny był zarejestrowany na moim iPhonie na moim koncie iTunes. Od tamtej pory ta osoba i ja rozstaliśmy się na złych warunkach. Zmieniłem hasło, aby upewnić się, że ta osoba nie będzie mogła odpuszczać na moim koncie. Telefon tej osoby pozostał jednak w Find iPhone, aby go zobaczyć. Próbowałem go usunąć (możliwe tylko wtedy, gdy jest wyłączony), ale pojawił się ponownie.

Wydaje mi się, że jedyną opcją jest zdalne usunięcie iPhone'a. Czy druga osoba będzie mogła sprawdzić, czy zdalnie ją usunąłem? A może po prostu zostanie usunięty? Dalsze działania: jeśli przywrócą dane z kopii zapasowej, czy pojawią się ponownie w Znajdź iPhone'a? Potrzebuję sposobu, aby pozbyć się tego telefonu z mojego konta.

Oświadczenie: W żadnym wypadku nie chcę rozmawiać z tą osobą.


1
Czy próbowałeś wykonać czynności opisane tutaj, aby usunąć urządzenie za pomocą iCloud.com? iCloud: usuń urządzenie z Find My iPhone
Jake3231,

Odpowiedzi:


2

Zdalne czyszczenie urządzenia, o ile nie ustawisz komunikatu blokady ekranu, będzie wyglądało jak zwykłe czyszczenie telefonu. Jednak osoba posiadająca telefon będzie musiała wprowadzić hasło Apple ID, aby użyć go ponownie.

Powodem, dla którego telefon wyświetla się w Find My iPhone, jest to, że Twój identyfikator Apple wciąż jest na telefonie. Aby go usunąć, wystarczy go wyczyścić, a następnie wybrać usunąć z konta. Osoba korzystająca z telefonu nie będzie musiała wprowadzać hasła, aby użyć go ponownie.


Cóż, to w zasadzie odpowiada. Nie byłem pewien, jakie wiadomości się pojawią. Dzięki!
Ian

Czyja treść jest na tym telefonie? Czy to twoje wymazać?
David
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.