Jak mogę zmienić domyślny kształt w aplikacji Preview?


1

Za każdym razem, gdy klikam owalny kształt w podglądzie, dostaję dużą elipsę wypełnioną nieprzezroczystym niebieskim kolorem.
Jak zmienić to ustawienie domyślne , aby za każdym razem, gdy kliknę owal, otrzymuję przezroczysty okrąg z czarną ramką?

Odpowiedzi:


1

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Aby usunąć kolor wypełnienia, kliknij kwadrat [pomarańczowy] i wybierz kolor biały, który jest przezroczysty. Kolor obramowania można zmienić, klikając kwadrat [czerwony] i wybierz wszystko, czego potrzebujesz.


Te instrukcje dotyczą zmiany koloru i obramowania po wybraniu kształtu. Przed wybraniem kształtu szukałem informacji, jak ustawić wartość domyślną , aby kształt był rysowany z pożądanymi właściwościami.
yemiteliyadu

Operacja jest taka sama: przejdź do widoku i wybierz „Pokaż pasek narzędzi znaczników”, jeśli nie jest jeszcze otwarty, i przejdź do każdego kwadratu wymienionego w mojej odpowiedzi i skonfiguruj, jak chcesz. Następnym razem, gdy otworzysz Preview, pojawi się twój wybór.
Yoan

Dzięki. Natknąłem się na to, czekając na twoją odpowiedź. Mogę zmieniać kolory, ale nadal nie widzę, jak zmienić domyślny kształt na koło o określonym rozmiarze. Jakieś tam myśli?
yemiteliyadu

Jak widać, nie ma żadnej „domyślnej” wartości dla kształtów lub kolorów, więc wystarczy wygenerować jeden owal, a następnie zmodyfikować go według własnego uznania.
Yoan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.